شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کروناویروس در استان مرکزی/۴فوتی در شبانه روز گذشته کالایی که ضوابط ورود به کشور را رعایت نکند قاچاق محسوب می شود منشور استفاده از کالای ایرانی تهیه‌شده است توقیف محموله ميلياردي دينام هاي الكتريكي قاچاق در دليجان اعتراف می‌کنم دولت در بخش مسکن دچار عقب ماندگی شد/ صادرکننده ای که ارز را وارد بازار نکند خائن است حذف «بودجه خودکفایی گندم» از ضعف سیاستگذاری تا تهدید امنیت غذایی رهبرانقلاب چه کتابی برای نوجوانان توصیه می کنند؟ اقرار صلح‌بانان حقوق بشر بر خبط فاحش آمریکا در ترور « شهیدحاج قاسم»/ آمریکا «مجرم» شد ماجرای بازداشت بازرس هیأت امنای دانشگاه آزاد استان مرکزی قیرپاشی دوای درد جاده های تفرش نیست
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۶
کد خبر: 72875
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷
فرمانده سپاه ناحیه شازند :

رزمایش کمک مومنانه نماد از خودگذشتگی است/ تهیه و توزیع7450 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در شازند

سرهنگ مهجوری با تاکید بر تقویت مواسات و همدلی بین مردم در ایام سال، گفت: در سه مرحله رزمایش کمک مومنانه شهرستان شازند، بیش از 7450 عدد سبد معیشت بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه شازند در آئین رزمایش مواسات و کمک مومنانه شهرستان شازند گفت: این کمک ها بخشی از  فرهنگ از خودگذشتگی و ایثار است و این کارها زمینه ای برای همدلی و همبستگی امت اسلامی در این پهنه خاکی شده است.

وی افزود: فرهنگ مساوات و کمک به نیازمندان از پایه های بنیادی فرهنگ اسلامی و فرهنگ علوی است که باید در جامعه نهادینه شده و گسترش یابد.

فرمانده سپاه ناحیه شازند بابیان اینکه اجرای گسترده رزمایش های کمک های مؤمنانه در سراسر استان مرکزی از جمله شهرستان شازند نشان دهنده نوعی عبادت مخلصانه است گفت: تبعیت پذیری و ولایت پذیری امت اسلامی در این حرکت عاشقانه برای همگان مجسم شد.

مهجوری اظهار کرد: بیانات مقام معظم رهبری همیشه در مسائل کشور چراغ را بوده و شاهد بودیم این حرکت عظیم مردمی مورد استقبال همگان قرار گرفت و اثرات سازنده بسیاری را همراه داشت.

وی با تاکید بر تقویت مواسات و همدلی بین مردم در ایام سال، گفت: در سه مرحله رزمایش کمک مومنانه شهرستان شازند، بیش از 7450 عدد سبد معیشت بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.

انتهای پیام/

captcha