باید دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا برای برگزاری عزاداری محرم رعایت شود/ با غنی سازی عزاداری ها، از اقدامات هیجانی پرهیز شود اعمال مخصوص روز مباهله شکایت نمایندگان مجلس از آخوندی و زنگنه به دلیل «ترک فعل» جزئیات طرح پیش فروش جدید سایپا اعلام شد جزییات طرح سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار/الزام دولت به خرید باقیمانده سهمیه سوخت مردم جمعه بازار سگ‌های اشرافی در حاشیه پایتخت/ از نژاد ۷۰ میلیون تومانی تا موردی که از رژیم ماست پیروی می‌کند! هفته بیست و نهم لیگ برتر؛ جنگ سهمیه و سقوط زیر سایه دربی قیمت ارز به زودی متعادل می‌شود ایران خواستار ایستادگی شورای امنیت در برابر آمریکا شد اقدام رژیم صهیونیستی و امارات حماقت راهبردی است
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
کد خبر: 72855
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:

تحریم ناجا تحریم امنیت ملت ایران است/ نیروی انتظامی همواره از آزمون های مختلف سربلند بیرون آمده است

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس تحریم ناجا را تحريم امنيت مردم خواند و گفت: این اقدام آمریکائی ها تلاش براي نا امن كردن زندگي شهروندان و مقابله با اقدامات پليس عليه تروريستهاي تحت حمايت آمريكا است.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو بادیار آفتاب؛ با اشاره به تحریم نیروی انتظامی از سوی آمریکائی ها با توجه به عملکرد موفق این نهاد گفت: نیروی انتظامی در مجموع در طی این سال ها با عملکرد موفق خود در حوزه های مختلف خوش درخشیده است.

وی افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی متشکل از نیروهای خدوم و انقلابی است که امروز یک مجموعه متدین،متعهد در دنیا کمتر داریم.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به اینکه در کشور عملکرد ناجا موجب این شده که مردم احساس امنیت بیشتری داشته باشند،گفت: ناجا در عرصه های مختلف کارنامه روشن و شفافی از خود به جای گذاشته و همواره در صحنه های خدمت رسانی پیشتاز بوده است.

وی با تقدیر از عملکرد ناجا در عرصه های مبارزه و مقابله با قاچاقچيان مواد مخدر، تروريستهاي متجاوز در مرزهاي كشور، اشرار، اراذل، سارقان، متجاوزان به حريم خصوصي افراد، قانون شكنان و تامين امنيت جاني، مالي و عرضي تك تك شهروندان در همه عرصه هاي زندگي از خانه تا وسيله نقليه و مغازه و خيابان و فصاي مجازی،گفت: مبارزه با مواد مخدر و مقابله با آشوب گران از جمله موفقیت های ناجا در کارنامه این نیروی خدوم است که مهمترین دلیل تحریم آمریکائی ها این مسائل می باشد.

سلیمی تحریم ناجا را تحريم امنيت مردم خواند و افزود: این اقدام آمریکائی ها تلاش براي نا امن كردن زندگي شهروندان و مقابله با اقدامات پليس عليه تروريستهاي تحت حمايت آمريكا است.

وی ادامه داد: امروز آمریکائی ها به دنبال خدشه بر امنیت داخلی و لگد مال کردن حقوق شهروندی بین ملت ایران هستند و بدین جهت این نیروی خدوم را مورد تحریم قرار می دهند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با تأکید بر اینکه عملکرد موفق ناجا در مرزهای ایران موجب یأس و نا امیدی دشمنان و امیدواری ملت ایران شده،گفت: با عملکرد موفق ناجا دشمنان اجازه هیچ گونه حرکتی در مناطق مرزی را ندارند و بدین جهت این نهاد مقدس را تحریم می کنند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس در پایان خاطر نشان کرد: تحریم ناجا از سوی آمریکائی ها علاوه بر اینکه خللی در حرکت این نیروی مقتدر به سمت آرمان های انقلاب و ارش های اسلامی وارد نمی کند بلکه موجب با قوت ادامه دادن راه خود خواهد شد و امنیدواریم در راستای برداشتن گام های بلند برای حفظ امنیت در کشور همواره پیروز و سربلند باشد.

انتهای پیام/

captcha