«هپکو» به تامین اجتماعی واگذار شد+سند حوادث رانندگی استان مرکزی 3 کشته و مصدوم بر جای گذاشت عرضه تیشرت‌های عجیب و غریب در پاساژها/ نمایش نوشته‌های غیر اخلاقی بر روی سینه جوانان + عکس واکنش طنز مجری «حالا خورشید» به موضع دولت درباره گرانی‌ها 92 درصد موارد ابتلا به کرونا از طریق دورهمی‌ها و خانواده/ استفاده از ماسک بهتر از واکسن است موضوع قرارداد ٢٥ ساله بین ایران و چین در چارچوب ضوابط است/ حکم مهدی جهانگیری صادر شد در نشست خبری آموزش‌های مجازی؛ رستمی: بیش از یک میلیون نفر در دوره‌های مجازی شرکت کردند / فقط ۱۰ درصد آموزش عالی را توانستیم در فضای مجازی پاسخگو باشیم یازدهمین جلسه محاکمه طبری و سایر متهمان/ ماجرای نظارت طبری بر واحد VIP برج فلورا لابی علیه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اختصاصی تسنیم|مهلت بازگشت ارز صادراتی تمدید نمی‌شود/ پایان تیر آخرین فرصت صادرکنندگان است
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۶
کد خبر: 72854
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
پدر شهیدان کمالی مقدم:

آمریکا با تحریم نیروی انتظامی امنیت ملی را نشانه گرفته است/همه ملت پشتیبان ناجا هستند

پدر شهیدان کمالی مقدم ضمن محکوم کردن تحریم ناجا از سوی آمریکا؛ گفت: زبده بودن و موفقیت‌های پلیس در ایران سبب ایجاد وحشت برای آمریکا و انجام این اقدام شده است. می‌توان گفت آمریکا با این کار، امنیت را در کشور ایران نشانه گرفته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ نبی الله کمالی مقدم پدر شهیدان کمالی مقدم در گفتگو با ندای تفرش ضمن محکوم کردن تحریم ناجا از سوی آمریکا؛ گفت: در طول ۴۱ ساله انقلاب اسلامی، تحریم ایران مسئله‌ای تازه نیست. آمریکا پس از جنگ جهانی دوم، با خباثت تمام، کشورها به‌خصوص کشور ایران را تحریم کرده است.

کمالی مقدم اظهار کرد: آمریکا ادعای آقایی و تسلط بر دنیا را دارد، در حالی که سخت در اشتباه است؛ او حتی در تشخیص منافع خودش هم دچار خطا و اشتباه است. به همین دلیل اقدامات نابخردانه و غیر عقلایی زیادی را انجام می‌دهد. این تحریم را هم می‌توان از جمله اقدامات غیر عقلایی آمریکا دانست. دیری نخواهد پایید که هیمنه این جرموثه فساد و جنایت و ایادی‌اش در دنیا شکسته خواهد شد.

وی افزود: زبده بودن و موفقیت‌های پلیس در ایران سبب ایجاد وحشت برای آمریکا و انجام این اقدام شده است. می‌توان گفت آمریکا با این کار، امنیت ملی را نشانه گرفته است.

پدر شهیدان کمالی مقدم بیان کرد: مسئله اسلام و اجرای دستورات آن در همه زمینه‌ها و همچنین اقتدار در ایران، ریشه همه دشمنی‌ها آمریکا با ایران است.

کمالی مقدم با اعلام حمایت از پلیس ایران، خاطرنشان کرد: پلیس ایران چون پلیس جمهوری اسلامی و اقدامات انقلابی دارد موردحمایت همه ملت ایران است. امکان ندارد که فردی در ایران باشد و شاهد امنیت هم باشد ولی پشتیبان پلیس نباشد.

شهیدان احمد و محمد کمالی مقدم به ترتیب در سال 61 و در سال 62 در جاده اهواز -خرمشهر به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/

captcha