روند کاهش دما تا فردا تداوم خواهد یافت طرح جدید پیش فروش سایپا آغاز شد دیوان امیری کویت رسما درگذشت امیر این کشور را تأیید کرد نمایندگان سابق مجلس با چه شرایطی «سراتو» و «ویتارا» گرفتند؟/ روایتی از امضاهای رانتی و معاملات پشت پرده در پارلمان‌های گذشته بیش از 6 هزار ناشنوا و کم شنوا استان از بهزیستی خدمات دریافت می کنند ۱۳ فوتی و شناسایی ۲۵۹ مورد مبتلا به کرونا ویروس، در ۲۴ ساعت کذشته استان مرکزی توسعه آموزشی های حقوقی و تسهیل استفاده از امر وکالت در دادرسی ها از سیاست های قوه قضائیه است نخستین نفتکش ایرانی بدون مزاحمت به ونزوئلا رسید/ دو نفتکش دیگر در راهند اختتامیه طرح ولایت بسیج دانشجویی استان مرکزی افزایش سقف وام قرض‌الحسنه به ۳۰ میلیون تومان +بخشنامه
سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸
کد خبر: 72814
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
در راستای سیاست‌های جدید کره شمالی؛

«کیم جونگ اون» فرمان افزایش بازدارنگی هسته‌ای را صادر کرد

رهبر کره شمالی با حضور در نشستی سیاست‌های جدید این کشور با هدف افزایش بازدارندگی هسته‌‍ای را اعلام کرد. این نخستین حضور اون پس از غیبت او طی نزدیک به بیست روز گذشته است.

به گزارش دیار آفتاب به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سی ان ان، «کیم جونگ اون»، رهبر کره شمالی با حضور در نشستی سیاست‌های جدید این کشور با هدف افزایش بازدارندگی هسته‌ای را اعلام و فرمان هایی را در این ارتباط صادر کرده است.

حضور اون در این نشست نخستین حضور رسمی او از حدود بیست روز پیش به این سو است.

آخرین بار رهبر کره شمالی در مراسم افتتاح یک کارخانه حضور یافته بود و پس از آن با ادامه غیبتش باردیگر گمانه زنی‌ها درباره وضعیت سلامتی او بالا گرفته بود.

خبرگزاری دولتی کره شمالی جزئیات بیشتری از نشست مذکور را ارائه نداده اما گفته است در این نشست اقدامات ضروری برای افزایش توانایی تسلیحاتی ارتش کره و همچنین قرار دادن نیروهای مسلح استراتژیک در وضعیت هشدار مورد بررسی قرار گرفته است.

همچنین گفته شده در نشست مذکور رهبر کره شمالی هفت فرمان را از جمله توسعه نقش و مسئولیت موسسات آموزش نظامی، سازماندهی مجدد سیستم فرماندهی نظامی برای انجام ماموریت‌ها و وظایف امنیتی و ارتقا درجات فرماندهان نظامی را امضا کرده است.

انتهای پیام/

captcha