طرح جدید پیش فروش سایپا آغاز شد دیوان امیری کویت رسما درگذشت امیر این کشور را تأیید کرد بیش از 6 هزار ناشنوا و کم شنوا استان از بهزیستی خدمات دریافت می کنند ۱۳ فوتی و شناسایی ۲۵۹ مورد مبتلا به کرونا ویروس، در ۲۴ ساعت کذشته استان مرکزی توسعه آموزشی های حقوقی و تسهیل استفاده از امر وکالت در دادرسی ها از سیاست های قوه قضائیه است نخستین نفتکش ایرانی بدون مزاحمت به ونزوئلا رسید/ دو نفتکش دیگر در راهند اختتامیه طرح ولایت بسیج دانشجویی استان مرکزی افزایش سقف وام قرض‌الحسنه به ۳۰ میلیون تومان +بخشنامه طرح ولایت در برابر جنگ فرهنگی دشمنان موفق عمل کرده است موسسه آمریکایی توانا در ایجاد فشار روانی بر خانواده امیرحسین مرادی چه نقشى دارد؟
سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
کد خبر: 72792
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶
آیت الله دری نجف آبادی:

برای جبران عقب ماندگی صنعت خودرو همه باید عزم جدی داشته باشند/مشکلات هپکو با شعار حل نمی شود

امام جمعه اراک با انتقاد از عملکرد خودرو سازی در کشور گفت: متاسفانه در صنعت خودرو سازی دچار غفلت شدیم و برای جبران این عقب ماندگی همه باید عزم جدی داشته باشند.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های نماز عید فطر در مصلی شهر اراک گفت: نماز عید سعید فطر به مثابه نماز شکر برای پیروزی در یک امتحان بزرگ الهی است که به شکرانه یک ماه روزه داری برپا می کنیم.

دری نجف آبادی با اشاره به اینکه ماه رمضانی که گذشت درس های بزرگی برای امت اسلامی داشت، اظهار کرد: ماه رمضان ماه ایثار، ازخودگذشتگی، مجاهدت، مواسات و کمک مومنانه بود که برکات فراوانی برای ملت داشت.

شهادت شهید سلیمانی مایه رسوایی آمربکایی ها و حامیان آنها شد

وی با اشاره به اینکه ملت ایران با صبر و شکوری همواره در طول این چهل سال از امتحانات مختلف سربلند بیرون آمده است افزود: امروز به برکت شهید سلیمانی اگرچه بزرگ مرد اسلام را از دست دادیم اما شهادت این فرمانده شجاع و رشید مقاومت برکات فراوانی برای انقلاب اسلامی و امت اسلام داشته است.

امام جمعه اراک بیان کرد: خون مقدس شهید سلیمانی امروز آثار و برکات فراوانی برای پیروزی روز افزون انقلاب و امت اسلامی رقم زده و برکات خون مقدس این شهید تا قیامت برای امت اسلامی باقی خواهد ماند.

دری نجف آبادی اضافه کرد: امروز به برکت خون مقدس شهید سلیمانی حضور آمریکائی ها در منطقه روز به روز در حال کمرنگ شدن است و شهادت این شهید بزرگوار مایه رسوایی آمربکایی ها و حامیان آنها و سند افتخار ملت بزرگ ایران شده است.

بسیج شدن همه اقشار مردم برای رفع بیماری کرونا از برکات انقلاب است

وی با اشاره به اینکه در مصیبت ها و سختی ها درس های بزرگی نهفته است که انسان باید زرنگ باشد و از این درس ها عبرت بگیرد اظهار کرد: بیماری کرونا علیرغم گرفتاری هایی که برای ملت ایران به همراه داشت یک امتحان بزرگ الهی بود و نعمت فراوانی را برای ملت ایران جاری ساخت.

نماینده ولی فقیه در استان اضافه کرد: بهبود ۸۸ درصدی در کرونا و کنترل نسبی آن نتیجه موفقیت مدیریت اسلامی است که برتری ایران اسلامی نسبت به سایر کشورها را به رخ دنیا کشید. این در حالی رقم خورد که کشور در تحریم های ناجوان مردانه و فشارهای اقتصادی به سر می برد.

امام جمعه اراک افزود: امروز باید تجربه های ارزشمندی که در طول این سه ماه به دست آوردیم هم برای آیندگان و هم برای سایر ملت ها تبیین کنیم چراکه در طول این سه ماه به اندازه چندین سال تجربه به دست آمد.

وی بسیج شدن همه اقشار مردم برای رفع بیماری کرونا را از برکات انقلاب اسلامی دانست که باید قدر آن را بدانیم ادامه داد: مجاهدت ۴۵۰ طلبه بسیجی برای انجام امورات شرعی فوت شدگان کرونایی و توزیع بیش از ۱۳۰ هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه در استان نشان از مجاهدت و همبستگی ملت برای یکدیگر است که به برکت انقلاب اسلامی ایجاد شده است.

مجلس یازدهم در مقام عمل برای اشتغال و تحقق جهش تولید برنامه ریزی کند

دری نجف آبادی با اشاره به آغار دور جدید مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم در مقام عمل برای اشتغال، اصلاح روند خصوصی سازی و تحقق جهش تولید برنامه ریزی کند.

مشکلات شرکت هپکو با شعار حل نمی شود

نماینده ولی فقیه در استان به مشکلات صنایع استان اشاره کرد و افزود: امروز مشکلات شرکت هپکو با شعار حل نمی شود و باید صنعت و اقتصاد مونتاڗکاری در کشور برداشته شود و به جای آن بومی سازی تکنولوژی، اقتصاد دانش بنیان، اقتصاد صادرات محور با کیفیت بالا و رقابت پذیری جایگزین شود.

برای جبران عقب ماندگی صنعت خودرو همه باید عزم جدی داشته باشند

وی با انتقاد از عملکرد خودرو سازی در کشور خاطرنشان کرد: امروز ایران باید در بین ۱۰ کشور برتر تولید کننده خودرو می بود که متاسفانه در صنعت خودرو سازی دچار غفلت شدیم و برای جبران این عقب ماندگی همه باید عزم جدی داشته باشند.    

captcha