پرداخت 650 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به صنعت گردشگری کشور/اعلام آخرین وضعیت سفرهای نوروزی در شرایط کرونایی بیش از 9 هزار هنرمند در 270 رشته در استان مرکزی فعالیت دارند افتتاح پروژه مجتمع گردشگری کاروانسرای روستای دودهک استفاده از اقتصاد مردمی در مرمت بناهای تاریخی حرکت هوشمندانه دولت است علت کمبود انسولین قلمی در کشور/ رهگیری از سامانه تی تک آغاز جلسات شورای عالی کار با دستور کار دستمزد ۱۴۰۰ از فردا هیچ اقدام موثری از زمان واگذاری هپکو به تأمین اجتماعی انجام نگرفته است/ تا دیر نشده تدبیری بیاندیشید زمان را برای برگزاری جلسه غیررسمی پیشنهادی «بورل» مناسب نمی دانیم ۱فوتی و شناسایی ۹۲ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  پدافند هوایی سوریه با اهداف متخاصم در آسمان دمشق مقابله کرد
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۶
کد خبر: 72783
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان:

حماسه آزاد سازی خرمشهر همیشه برای ملت ایران آموزنده و راه گشا باشد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: حماسه آزاد سازی خرمشهر یکی از حوادث سرنوشت ساز و ماندگار تاریخ هشت سال دفاع مقدس است که می تواند به عنوان یک درس بزرگ برای همیشه برای ملت ایران آموزنده و راه گشا باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ حسین رضایی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: سوّم خرداد یادآور دلاوری های رزمندگان اسلام، فداکاری و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و میدان داری فرماندهان خداباور و خلوص رزمندگان اسلام و رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است.

وی افزود: آزادسازی خرمشهر تجلی قدرت لایزال الهی بود که در عملیات الی بیت المقدس ظهور کرد و نماد آن نیز فرمایش امام(ره) است که فرمود؛ «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

رضایی اظهار کرد: حماسه آزاد سازی خرمشهر یکی از حوادث سرنوشت ساز و ماندگار تاریخ هشت ساله و پر افتخار دفاع مقدس است که می تواند به عنوان یک درس بزرگ برای همیشه برای ملت ایران آموزنده و راه گشا باشد.

رضایی اظهار کرد: سوم خرداد روز گرامیداشت تمامیت ارضی و تجزیه ناپذیری ایران است و به همه دشمنان ایران فهماند حتی اگر یک ارتش قوی قصد تجزیه ایران را داشته باشد موفق نمی شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان بیان کرد: سوم خرداد حماسه بزرگ مقاومت و ایستادگی یک ملت مصمم محسوب می‌شود که در تاریخ ثبت شده است و عملیات افتخار آفرین آزادسازی خرمشهر برای همیشه بر تارک تاریخ میهن اسلامی می درخشد.

وی فتح خرمشهر را منشاء عزت، عظمت و هوشیاری در برابر برابر توطئه ها و نقشه های دشمنان انقلاب و نظام اسلامی دانست و اظهار کرد: اینک با گذشت ۴۰ سال از فتح خرمشهر، اندیشیدن به آنچه باعث پیروزی معجزگون عملیات بیت المقدس شد، برای امروز کشور که نظام سلطه و استکبار درصدد اشغال خرمشهر های دیگر است، بسیار الهام بخش و درس آموز است.

رضایی خاطر نشان کرد: ما بر این باوریم، همانطوری که ولی امر مسلمین جهان فرموده‌اند، در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی، خرمشهر هایی چون محاصره اقتصادی و تحریم‌های ناجوانمردانه و جنگ نرم دشمنان را پیش رو داریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان با بیان اینکه «قدس، خرمشهر جدید است» گفت: باید آماده باشیم تا مجدد خرمشهر جدید تکرار شود و اکنون هم هدف نهایی آزادسازی قدس شریف است.

وی افزود:با به ثمر نشستن خون شهید حاج قاسم سلیمانی و حضور فعال نیروهای جبهه مقاومت در مناطق مختلف دست‌ به ‌دست خواهیم داد تا به هدف نهایی که همان آزادسازی قدس برسیم.

رضایی خاطر نشان کرد: گام نخست در این مسیر نورانی و رقم زدن فتح الفتوح های دیگر، همان مسلح شدن به ایمان قلبی و اراده استوار در تبعیت از فرامین مولا و مقتدای عظیم الشان خود و حفظ وحدن نیروهای جبهه مقاومت است.

انتهای پیام/

captcha