نیروهای انقلاب وارد صحنه خواهند شد و دست دزدها را قطع می‌کنند/در بحث پالرمو و CFT مجمع کوچک‌ترین عقب‌نشینی از منافع مردم انجام نخواهد داد کار سختی در دیدار با آلومینیوم اراک داریم مردم فریب دوقطبی سازی برجام و fatf را نخواهند خورد/ همه امکانات جهش اقتصادی را داریم خنثی سازی توطئه هواپیماربایی در مسیر اهواز - مشهد توسط سپاه مسئولیت ها در جمهوری اسلامی امانت الهی است/باید ضریب مراقبت های کرونایی را افزایش بدهیم سیره ائمه خدمت رسانی به مردم است راه حل مشکلات معیشتی و گرانی را در جلسات متعدد به مسئولان تذکر داده‌ایم/ هر چه ستاد مقابله با کرونا در مورد سفر عید اعلام کرد، همه عمل کنند سقف افزایش حقوق کارمندان دولت ۲.۵ میلیون تومان شد بارش برف و باران در اکثر مناطق کشور/بارش‌های ۵ روزه در برخی استان‌ها پیام رهبر معظم انقلاب به هفتمین مراسم ملی شب خاطره جهادی
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۶
کد خبر: 72763
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
فرمانده سپاه روح الله :

خرمشهر با تقوای در عمل و اخلاص رزمندگان آزاد شد

کریمی فرمانده سپاه روح الله با تاکید بر اینکه خرمشهر با تقوای در عمل و اخلاص رزمندگان آزاد شد خاطرنشان کرد: امروز قطعاً با همت و جهاد رزمندگان اسلام و رزمندگان بدون مرز مقاومت قدس شریف آزاد خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله امروز در مراسم صبحگاه مشترک در اراک ضمن قبولی طاعات و عبادات و تبریک به مناسبت عید سعید فطر و گرامیداشت شهدای عملیات بیت المقدس؛ گفت: امسال علیرغم اینکه از حضور در راهپیمایی روز قدس بی بهره بودیم اما امت اسلامی با حضور معنادار خود در فضای مجازی انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند و در این صحنه به خوبی درخشیدند.

کریمی اظهار کرد: تقارن روز قدس و سالروز آزاد سازی خرمشهر نوید روشنی برای امت اسلامی است و آن هم شکست کامل صهیونیست است همانگونه که مقام معظم رهبری وعده دادند نابودی این رژیم غاصب حتمی خواهد بود.

وی ادامه داد: پیروزی عملیات بیت المقدس حاوی درس های بزرگی است که امروز باید برای جوانان تبیین شوند چرا که آزاد سازی خرمشهر به عنوان نماد پیروزی همیشگی در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شده است.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: در عملیات بیت المقدس یک بار دیگر آیات قرآن تفسیر شدند و سنت الهی یک بار دیگر خود را نشان داد و آن پیروزی جبهه حق بر باطل بود.

وی یادآور شد: مبارزه در خرمشهر مختص ۵۰۰ روز نبود بلکه دشمن قبل از انقلاب برنامه ریزی های دقیقی انجام داده بود که در حین پیروزی انقلاب نمایان تر شد که در دفاع مقدس فتنه به وضوح خود را نشان داد.

کریمی با اشاره به اینکه دشمن در تصرف خرمشهر با سوء استفاده از گروه ها و قومیت ها فتنه انگیزی کرد ادامه داد: این فتنه با توکل بر خداوند و هوشمندی های حضرت امام(ره) به خوبی خنثی شد.

فرمانده سپاه روح الله تاکید کرد: اینکه امام خمینی(ره) فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد و  مقام معظم رهبری آزادی خرمشهر و بازپس گیری آن را یک معجزه می دانند نشان از قدرت خداوند دارد و این امروز باید به درستی تبیین شود.

وی افزود: آزادی خرمشهر به ما درس می دهد اگر گوش به فرمان ولایت باشیم و هرآنچه که در توان داریم به میدان بیاوریم قطعا در مقاطع مختلف شاهد پیروزی و موفقیت خواهیم بود.

کریمی با تاکید بر اینکه خرمشهر با تقوای در عمل و اخلاص رزمندگان آزاد شد خاطرنشان کرد: امروز قطعا با همت و جهاد رزمندگان اسلام و رزمندگان بدون مرز مقاومت قدس شریف آزاد خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha