عمر طولانی ویروس کرونا روی صفحه گوشی همراه وحید بهزادی و همسرش چگونه سلطان خودرو شدند؟ ۲۱ پروژه فرودگاهی تا پایان سال در کشور افتتاح می‌شود چهارشنبه؛رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس در فراکسیون اکثریت/رئیس مجلس، رئیس فراکسیون نمی شود ایران قوی‌ترین سیلی را به دولت ترامپ زد/ آغاز فروپاشی سیاست‌های تحریم و محاصره توسط آمریکا دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام ۲ فروند بالگرد به گچساران برای مقابله با اتش‌سوزی مصاحبه| چهار نکته اساسی سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در روز جهانی قدس / امام خامنه‌ا‌ی از منظر حق در برابر باطل می‌ایستند گزارش/ ۳ سناریو اصلی در برگزاری «حج تمتع ۹۹» خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت/۲ راهکار مجلس برای حل مشکل زاهدی: فراکسیون انقلاب اسلامی برنامه متنوعی برای مجلس یازدهم دارد / در حال اصلاح اساسنامه فراکسیون هستیم
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۵
کد خبر: 72739
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۹
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

الله اکبر رمز پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس بود/کمک مومنانه ریشه در فرهنگ غنی اسلامی دارد

سرتیپ دوم پاسدار کریمی گفت :این دنیا یک میدان مسابقه و رقابت برای بهترین بودن است و بایستی برای مدینه فاضله انجام عمل صالح را سرلوحه امورات و رفتارهای روزمره دانست.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آئین رزمایش کمک مومنانه شهر توره از توابع شهرستان شازند با اشاره به تداوم این مسیر ارزشمند الهی  در دوره های مختلف از تاریخ گفت: این خدمات رسانی ها و همبستگی ها یک مسیر ارزشمند الهی محسوب می شود و خوشا به حال کسانی که با سهم خود در این سرمایه گذاری معنوی شریک می شوند.

وی افزود: تاریخ درس بزرگی برای بندگان الهی بر روی زمین است و بی شک انسان ها همواره مورد امتحان الهی قرار می گیرند، امتحان هایی نظیر سیل ، زلزله و سایر رخداد های اینگونه یک عبرت به شمار می روند و یقین داریم امروز ملت ایران اسلامی با همبستگی و همدلی از امتحان کرونا این ویروس ناخوانده ومنحوس سربلند بیرون آمد.

وی با بیان اینکه تمامی قدرت ها مستکبر دنیا با تمامی امکانات و تجهیزات خود در مقابل این ویروس کم حجم در مانده شده بودند افزود: کرونا ویروس و همه‌گیری آن سبب شد تا قدرت‌های پوشالی دنیا  در مقابل کرونا ویروس به زانو در بیایند و با تمامی تکنولوژی و پیشرفتی که ادعا داشتند نتوانستند اقدام مثبتی به جا گذارند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تاکید براینکه الله اکبر رمز پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر بود گفت: رزمندگان اسلام با یک روحیه انقلابی برگرفته از انوار الهی در جبهه ها حاضر می شدند و خدا را بهترین پشتیبان و یاری دهنده برای خود می دانستند.

سردار کریمی اظهار کرد: رزمندگان علی رغم همه کمبود ها و تحریم ها خود را بنده تجهیزات و امکانات نمی دانستند و با تاسی از فرهنگ عظیم عاشورا عاشقانه و مخلصانه در جبهه حضور پیدا می نمودند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رمز پیروزی ما همان نصرت الهی است و چنانچه ملتی اخلاص در نیت و تقوا در عمل داشته باشد به‌طور حتم نصرت الهی شامل آن می‌شود.

انتهای پیام/

captcha