عمر طولانی ویروس کرونا روی صفحه گوشی همراه وحید بهزادی و همسرش چگونه سلطان خودرو شدند؟ ۲۱ پروژه فرودگاهی تا پایان سال در کشور افتتاح می‌شود چهارشنبه؛رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس در فراکسیون اکثریت/رئیس مجلس، رئیس فراکسیون نمی شود ایران قوی‌ترین سیلی را به دولت ترامپ زد/ آغاز فروپاشی سیاست‌های تحریم و محاصره توسط آمریکا دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام ۲ فروند بالگرد به گچساران برای مقابله با اتش‌سوزی مصاحبه| چهار نکته اساسی سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در روز جهانی قدس / امام خامنه‌ا‌ی از منظر حق در برابر باطل می‌ایستند گزارش/ ۳ سناریو اصلی در برگزاری «حج تمتع ۹۹» خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت/۲ راهکار مجلس برای حل مشکل زاهدی: فراکسیون انقلاب اسلامی برنامه متنوعی برای مجلس یازدهم دارد / در حال اصلاح اساسنامه فراکسیون هستیم
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۳
کد خبر: 72722
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸

رئیس انجمن کلیمیان تهران: ‌صهیونیست‌ها ‌در ۱۰۰ سال اخیر همیشه یهودی‌ستیز بوده‌اند/ ‌‌اعمال فاشیستی و نژاد‌پرستانه \\

گروه استان‌ها ـ رئیس انجمن کلیمی‌های تهران و منتخب کلیمی‌ها در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: ‌مسئله یهودی‌ستیزی و این تفکر در دنیا به ویژه در ۱۰۰ سال اخیر توسط صهیونیست‌ها انجام شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ همایون سامه‌یح نجف‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تهران اظهار داشت: همیشه جامعه ایرانی‌های کلیمی  اعمال فاشیستی و نژاد پرستانه رژیم صهیونیستی را محکوم کرده  و بر مظلومیت مردم فلسطین تاکید دارند.

بیشتر بخوانید

وی افزود: تمام مشکلاتی که برای مردم فلسطین ایجاد شده است، به دلیل اعمال درد‌منشانه رژیم صهیونیستی بوده و جدیدا نیز طرح معامله قرن که از سوی آمریکا پیشنهاد شده است، فقط به صورت یک سویه به نفع رژیم صهیونیستی است.

منتخب ایرانی‌های کلیمی در یازدهمین دوره ‌مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رژیم صهیونیستی به تازگی کرانه باختری را به عنوان نقشه خود اشغال کرده که این نیز به دلیل  حمایت‌های آمریکا و استکبار جهانی  از  رژیم صهیونیستی است.

وی تصریح کرد: ما تاکید می‌کنیم که حساب یهودیت از صهیونیست جدا‌ست، همانگونه که امام خمینی (ره) در این خصوص فرمایشاتی داشتند.

سامه‌یح‌نجف‌آبادی عنوان کرد: ما تابع رهبر معظم انقلاب‌ هستیم ‌و همیشه به فرمایشات ایشان احترام گذاشتیم و عمل می کنیم، یکی از فرمایشات ایشان در خصوص رژیم صهیونیستی، ناکارآمدی و ایجاد تشنج در خاورمیانه است که  از طرف آمریکا و اسرائیل به دلیل این که افکار جهان را از آمریکا به منطقه خاورمیانه معطوف کند انجام گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم هرچه زودتر همه مردم فلسطین به حقوق حقه خودشان  برسند و بتوانند به کشوری تبدیل شوند که با عدالت کامل توسط مردم همان منطقه اداره می‌شود.

 رئیس انجمن کلیمیان تهران، گفت: رژیم اشغال‌گر قدس همیشه این ادعا را دارد که در ایران یهودی‌ستیزی انجام می‌شود، در صورت اینکه آن چیزی که همه ما از جنگ جهانی دوم تا کنون می‌دانیم،  این است که  ایجاد یهودی‌ستیزی در  کشور‌های مختلف همیشه توسط اسرائیل تقویت شده است.

وی افزود: ایجاد مسئله یهودی‌ستیزی و این تفکر در دنیا خصوصا در 100 سال اخیر توسط صهیونیست‌ها بوده است.

انتهای پیام/ی

captcha