رشد 44 درصد عرضه دام به کشتارگاه‌­‌ها به بهای فلج شدن دامداران تعیین تکلیف طرح سه‌فوریتی مقابله با آمریکا در نشست امروز کمیسیون امنیت ملی صنایع دفاعی با پیچیده‌ترین دانش و علوم آماده کمک به صنعت خودرو هستند دیپلمات‌ها درباره نتیجه اقدام واشنگتن چه می‌گویند؟ اقتدار و عظمت کشور در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است/برگزاری ۵۰ عنوان برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در فراهان مجوزی برای زائران اربعین از سوی عراق صادر نشده/ ممنوعیت حرکت زوّار به‌سمت مرزهای عراق بیماران بستری در بیمارستان برای بستری رزمندگان مجروح با رضایت خودشان از بیمارستان مرخص می شدند/تنها 10 درصد از مفاهیم دفاع مقدس به جامعه منتقل شده است فوتونیوز| دولت برای پوشش دادن ناتوانی ها به دنبال بهانه تراشی است آمریکا رو به افول است ۶ فوتی و شناسایی ۱۶۸مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۹
کد خبر: 72715
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
صفحه اینستاگرامی تاریخ ایران و جهان منتشر کرد؛

روایت دست اول آیت الله خامنه‌ای از بیماری و بستری امام(ره) در سال ۶۸

صفحه اینستاگرامی ایران‌و‌جهان روایت دست اولی را از وضعیت بیماری رهبر کبیر انقلاب از زبان حضرت آیت الله خامنه‌ای منتشر کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، صفحه اینستاگرامی ایران‌و‌جهان منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری  ضمن انتشار پستی، روایت دست اولی را از وضعیت بیماری رهبر کبیر انقلاب در سال ۶۸ منتشر کرد که در متن آن آمده است:

«ناگهان فهمیدند بیماری امام، سرطان است!

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:‌

 دکتر‌های قلب که حول و حوش امام بودند آمدند و گفتند وضع امام از لحاظ قلبی خوب نیست. حاج احمد آقا همان شب یا روز بعد آن آمد و گفت امام قرص و محکم گفته‌اند من عمل نمی‌کنم. یک شب خدمت امام رفتیم. به امام گفتم «من معتقدم جسم شما از سنتان جوانتر است. ریه‌هایتان سالم است، معده‌تان سالم است. خونتان مشکلی ندارد و سالم است. هیچ مشکلی ندارید. این جسم از این سن، بیست سال جوانتر است. فقط یک اشکال کوچک وجود دارد و آن اینکه قلب شما نمی‌تواند این جسم سالم را درست اداره کند. اگر فرض کنیم که عمل جراحی با درصد قابل قبولی از موفقیت روی این قلب انجام بگیرد تا این امکان به این جسم داده شود که برای امت اسلامی بیست سال دیگر کار کند به نظر شما چطوری است؟»

 این حرف، عجیب اثری روی امام گذاشت. ماندند و جوابی ندادند. خاطر جمع شدیم که امام آماده شده‌اند برای اینکه عمل کنند. یک بار حاج احمد آقا مجددا گفت که یک جلسه‌ای بگذارید راجع به امام. ما فکر کردیم که همین مسأله عمل قلب امام است. دیدم حاج احمد آقا خیلی ناراحت و متاثر است. گفت دکتر‌ها تشخیص داده‌اند که امام سرطان دارد. معلوم شد که در همین یکی دو روزه در امام علامتی دیده‌اند و به دکتر گفته‌اند و دکتر گفته باید فوراً معده را معاینه کنیم و بالاخره به این نتیجه رسیده‌اند که سرطان است. از آن روز تا روزی که امام رحلت کرد بیست روز هم نشد.»

روایت دست اول آیت الله خامنه‌ای از بیماری و بستری امام در سال ۶۸

انتهای پیام/

captcha