عمر طولانی ویروس کرونا روی صفحه گوشی همراه وحید بهزادی و همسرش چگونه سلطان خودرو شدند؟ ۲۱ پروژه فرودگاهی تا پایان سال در کشور افتتاح می‌شود چهارشنبه؛رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس در فراکسیون اکثریت/رئیس مجلس، رئیس فراکسیون نمی شود ایران قوی‌ترین سیلی را به دولت ترامپ زد/ آغاز فروپاشی سیاست‌های تحریم و محاصره توسط آمریکا دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام ۲ فروند بالگرد به گچساران برای مقابله با اتش‌سوزی مصاحبه| چهار نکته اساسی سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در روز جهانی قدس / امام خامنه‌ا‌ی از منظر حق در برابر باطل می‌ایستند گزارش/ ۳ سناریو اصلی در برگزاری «حج تمتع ۹۹» خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت/۲ راهکار مجلس برای حل مشکل زاهدی: فراکسیون انقلاب اسلامی برنامه متنوعی برای مجلس یازدهم دارد / در حال اصلاح اساسنامه فراکسیون هستیم
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۳
کد خبر: 72710
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۷
آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان مرکزی؛

ابتلای 1944 نفر به کرونا در استان مرکزی/شناسایی 22 مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته

جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: از ظهر روز گذشته تا ظهر امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی ۲۲ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: از ظهر روز گذشته تا ظهر امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی ۲۲ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است که از این تعداد ۱۹ مورد مربوط به زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک و ۳مورد مربوط به خمین می باشد که به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به ۱۹۴۴ نفر رسیده است.

وی افزود: از ۱۹ مورد مبتلا جدید در شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک۱۶ مورد به صورت سرپایی و قرنطینه در منزل بوده اند و ۳ مورد نیز منجر به بستری بیماران در بیمارستان‌ شده اند و هر ۳ مورد شهرستان خمین نیز به صورت سرپایی و درمان در منزل بوده اند.

جمالیان در ادامه گفت: در ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی ناشی از این بیماری در استان گزارش نشده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به کرونا ویروس همان ۱۶۷ نفر می باشد.

وی در پایان تصریح کرد: از تعداد ۱۹۴۴ مورد مثبت در استان تا به حال، تعداد ۱۱۸ مورد مربوط به شهرستان خمین، ۵۳۶ مورد مربوط به ساوه و زرندیه و ۱۲۹۰ مورد هم مرتبط با شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک می باشد.

انتهای پیام/

captcha