عمر طولانی ویروس کرونا روی صفحه گوشی همراه وحید بهزادی و همسرش چگونه سلطان خودرو شدند؟ ۲۱ پروژه فرودگاهی تا پایان سال در کشور افتتاح می‌شود چهارشنبه؛رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس در فراکسیون اکثریت/رئیس مجلس، رئیس فراکسیون نمی شود ایران قوی‌ترین سیلی را به دولت ترامپ زد/ آغاز فروپاشی سیاست‌های تحریم و محاصره توسط آمریکا دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام ۲ فروند بالگرد به گچساران برای مقابله با اتش‌سوزی مصاحبه| چهار نکته اساسی سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در روز جهانی قدس / امام خامنه‌ا‌ی از منظر حق در برابر باطل می‌ایستند گزارش/ ۳ سناریو اصلی در برگزاری «حج تمتع ۹۹» خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت/۲ راهکار مجلس برای حل مشکل زاهدی: فراکسیون انقلاب اسلامی برنامه متنوعی برای مجلس یازدهم دارد / در حال اصلاح اساسنامه فراکسیون هستیم
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۵
کد خبر: 72707
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
فرمانده سپاه روح الله:

بازخوانی عملیات بیت المقدس راه کار عبور از مشکلات است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به عملیات بیت المقدس گفت: مخلصانه به میدان آمدن و توکل بر خداوند متعال کلید موفقیت در عملیات بیت المقدس است که بارها در انقلاب اسلامی این کلید استفاده شده و ثمرات و برکات فراوانی نیز داشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ ‌سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین اکران فیلم شهید "تقی مهدی سلطانی" با اشاره به عملیات بیت المقدس گفت: آن چیزی که باعث آزاد سازی خرمشهر شد عمل صالح با رعایت دو شرط اخلاص در نیت و عمل رزمندگان اسلام بود که توانست آنها را در برابر زورگویان عالم پیروز کند.

وی افزود: رزمندگان اسلام در دفاع مقدس و عملیات بیت المقدس مخلصانه به میدان آمدند و مردم هم با همه توان جبهه ها را پشتیبانی کردند که این باعث شد خداوند هم به کار آنها برکت دهد و عنایت ویژه داشته باشد.

فرمانده سپاه روح الله اظهارداشت: مخلصانه به میدان آمدن و توکل بر خداوند متعال کلید موفقیت در عملیات بیت المقدس است که بارها در انقلاب اسلامی این کلید استفاده شده و ثمرات و برکات فراوانی نیز داشته است.

وی بابیان اینکه امروز کلید عبور از مشکلات فعلی مخلصانه به میدان آمدن،تکیه بر توان داخلی و توکل بر قدرت و اراده خداوند است،افزود: همچنین آزادسازی خرمشهر درس های بزرگ دیگری دارد که امروز بازخوانی آنها می تواند راهگشای مناسبی برای حل مشکلات باشد.

فرمانده سپاه روح الله در پایان خاطر نشان کرد: اگرچه تاکنون جوانان ایران اسلامی توانسته‌اند به خوبی از آموزه های آزادسازی خرمشهر استفاده کنند اما نیاز به یک فراگیری در این خصوص داریم.

انتهای پیام/

captcha