عمر طولانی ویروس کرونا روی صفحه گوشی همراه وحید بهزادی و همسرش چگونه سلطان خودرو شدند؟ ۲۱ پروژه فرودگاهی تا پایان سال در کشور افتتاح می‌شود چهارشنبه؛رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس در فراکسیون اکثریت/رئیس مجلس، رئیس فراکسیون نمی شود ایران قوی‌ترین سیلی را به دولت ترامپ زد/ آغاز فروپاشی سیاست‌های تحریم و محاصره توسط آمریکا دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام ۲ فروند بالگرد به گچساران برای مقابله با اتش‌سوزی مصاحبه| چهار نکته اساسی سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در روز جهانی قدس / امام خامنه‌ا‌ی از منظر حق در برابر باطل می‌ایستند گزارش/ ۳ سناریو اصلی در برگزاری «حج تمتع ۹۹» خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت/۲ راهکار مجلس برای حل مشکل زاهدی: فراکسیون انقلاب اسلامی برنامه متنوعی برای مجلس یازدهم دارد / در حال اصلاح اساسنامه فراکسیون هستیم
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۳
کد خبر: 72691
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳

آخرین آمار جهانی کرونا / تعداد مبتلایان از ۵ میلیون نفر گذشت +جدول

طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۵ میلیون و ۷۹ هزار نفر به بیماری کرونا در جهان مبتلا شده‌اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه 5 میلیون و 79 هطاز و 896 نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید19) مبتلا شده‌اند که از این تعداد، 329 هزار و 181 نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون دو میلیون و 19 هزار و 945 نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست بدهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش 20 هزار و 669 مبتلا در 24 ساعت گذشته، به مجموع یک‌میلیون و 591 هزار و 252 مبتلا رسیده است؛ تاکنون 94 هزار و 919 آمریکایی مبتلا در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.

کشور روسیه که بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد با افزایش 8 هزار و 774 مبتلا در 24 ساعت گذشته، به مجموع 308 هزار و 705 مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد 2 هزار و 972 نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به‌عنوان سومین کشور جهان، با افزایش 19 هزار و 694 مبتلا در 24 ساعت گذشته، به مجموع 291 هزار و 579 مبتلا رسیده است؛ تاکنون 18 هزار و 859 برزیلی جان خود را از دست داده‌اند.

ویروس کرونا ,

captcha