عکس/ثبت رکورد پیمایش ۳۱ کیلومتر دویدن رو به عقب در دلیجان کرونا، دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی را به کُما برد/ به‌شماره افتادن نفس‌های صنعت گردشگری در ایران تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نشان از زوال عقلی سردمداران آمریکایی است برگزاری نمازجمعه در ۱۷ شهر استان مرکزی کلیپ| ناجا، یادآور امنیت و اقتدار کشور تحریم ناجا تحریم امنیت ملت ایران است/ نیروی انتظامی همواره از آزمون های مختلف سربلند بیرون آمده است تقدیر از حافظان نظم و امنیت در اراک آیا عرضه سهام عدالت در بورس از تصدی گری دولت می کاهد؟ عکس/ دشت دیدنی شقایق در دیلمان بخش مهم و خطرناک قدرت ما پنهان است/ شاهد جهش قدرت دریایی ایران هستیم
جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
کد خبر: 72686
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴

صدای فروریختن خانه های شیشه ای صهیونیست ها در فلسطین اشغالی شنیده می شود

سپاه روح‌الله استان مرکزی در اطلاعیه‌ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس رژیم اشغالگر قدس را نماد روشن و مجسمی از همه بدی‌ها، زشت‌خویی‌ها و رفتارهای ضد بشری در کره خاکی دانست و تاکید کرد که چشم‌انداز آینده برای ملت فلسطین بسیار روشن و امیدبخش است.

به گزارش دیار آفتاب؛ روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی در اطلاعیه‌ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس اعلام کرد: روز جمعه همپای ملت عزیز و مقتدر ایران اسلامی، حمایت قاطع خود از مقاومت ملت مظلوم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس با صدای بلند اعلام خواهد کرد.

در این اطلاعیه آمده است: رژیم صهیونیستی مولود نامشروع نظام سلطه و ثمره نامیمون همزیستی ظالمانه میان قدرت‌های استعمارگر است که طی سالهای گذشته، به‌جز تهدید، توطئه، تجاوز، جنایت، خیانت، ناامنی، تروریسم سازمان‌یافته، کشتار سیستماتیک انسان‌های بیگناه و بی‌دفاع بویژه زنان و کودکان و تخریب خانه‌های فلسطینیان، هیچ نشان دیگری از خود برای بشریت برجای نگذاشته است.

روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی همچنین می‌افزاید: رژیم اشغالگر قدس، اینک به نماد روشن و مجسمی از همه بدی‌ها، زشت‌خویی‌ها و رفتارهای ضد بشری در کره خاکی تبدیل‌شده است و تأسف‌انگیزتر، آن است که رژیم سفاک، در پرتو حمایت‌ها و پشتیبانی‌های بی‌دریغ سیاسی، پولی و تسلیحاتی چند دولت زیاده‌خواهی غربی، موجودات نامشروع خویش را در جامعه بشری استمرار بخشیده و به‌مثابه یک غده بدخیم سرطانی، سلامت جامعه بشری را به خطر انداخته است.

در اطلاعیه روابط عمومی سپاه روح‌الله درباره روز جهانی قدس همچنین آمده است: هیچ سلاح مرگباری در دنیای امروز عامل قدرت محسوب نمی‌شود و بدون کمترین تردید، قدرت برتر متعلق به ملتهاست. بر اساس همین منطق روشن، باور داریم که چشم‌انداز آینده برای ملت فلسطین بسیار روشن و امیدبخش است و فلسطینیان گام‌های بلندی را برای تسلط بر سرنوشت خویش به جلو برداشته‌اند و اینکه به‌جایی رسیده‌ایم که صدای فروریختن خانه‌های شیشه‌ای صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی به‌وضوح شنیده می‌شود.

انتهای پیام/

captcha