دفاع مقدس تضمین‌کننده هویت ملت، عزت، سربلندی و استقلال ایران اسلامی است بیان سیره شهدای دفاع مقدس برای جوانان تحول آفرین خواهد بود 13 هزار میلیارد ریال در حوزه گردشگری استان مرکزی سرمایه‌گذاری شد گرفتار موج سوم کرونا در برخی از نقاط کشور هستیم تقدیر از مدافعان سلامت در فراهان علت کاهش سهمیه سوخت وانت بار‌ها مشخص شد دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۹ منتشر شد+دانلود فراخوان تدریس در مراکز علمی کاربردی اعلام شد پیامدهای فعالسازی مکانیزم ماشه از دیدگاه معمار تحریم‌های ایران در دولت اوباما روشی ساده برای نابودی کرونا در ۱۵ ثانیه!
سه شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
کد خبر: 72686
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴

صدای فروریختن خانه های شیشه ای صهیونیست ها در فلسطین اشغالی شنیده می شود

سپاه روح‌الله استان مرکزی در اطلاعیه‌ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس رژیم اشغالگر قدس را نماد روشن و مجسمی از همه بدی‌ها، زشت‌خویی‌ها و رفتارهای ضد بشری در کره خاکی دانست و تاکید کرد که چشم‌انداز آینده برای ملت فلسطین بسیار روشن و امیدبخش است.

به گزارش دیار آفتاب؛ روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی در اطلاعیه‌ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس اعلام کرد: روز جمعه همپای ملت عزیز و مقتدر ایران اسلامی، حمایت قاطع خود از مقاومت ملت مظلوم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس با صدای بلند اعلام خواهد کرد.

در این اطلاعیه آمده است: رژیم صهیونیستی مولود نامشروع نظام سلطه و ثمره نامیمون همزیستی ظالمانه میان قدرت‌های استعمارگر است که طی سالهای گذشته، به‌جز تهدید، توطئه، تجاوز، جنایت، خیانت، ناامنی، تروریسم سازمان‌یافته، کشتار سیستماتیک انسان‌های بیگناه و بی‌دفاع بویژه زنان و کودکان و تخریب خانه‌های فلسطینیان، هیچ نشان دیگری از خود برای بشریت برجای نگذاشته است.

روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی همچنین می‌افزاید: رژیم اشغالگر قدس، اینک به نماد روشن و مجسمی از همه بدی‌ها، زشت‌خویی‌ها و رفتارهای ضد بشری در کره خاکی تبدیل‌شده است و تأسف‌انگیزتر، آن است که رژیم سفاک، در پرتو حمایت‌ها و پشتیبانی‌های بی‌دریغ سیاسی، پولی و تسلیحاتی چند دولت زیاده‌خواهی غربی، موجودات نامشروع خویش را در جامعه بشری استمرار بخشیده و به‌مثابه یک غده بدخیم سرطانی، سلامت جامعه بشری را به خطر انداخته است.

در اطلاعیه روابط عمومی سپاه روح‌الله درباره روز جهانی قدس همچنین آمده است: هیچ سلاح مرگباری در دنیای امروز عامل قدرت محسوب نمی‌شود و بدون کمترین تردید، قدرت برتر متعلق به ملتهاست. بر اساس همین منطق روشن، باور داریم که چشم‌انداز آینده برای ملت فلسطین بسیار روشن و امیدبخش است و فلسطینیان گام‌های بلندی را برای تسلط بر سرنوشت خویش به جلو برداشته‌اند و اینکه به‌جایی رسیده‌ایم که صدای فروریختن خانه‌های شیشه‌ای صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی به‌وضوح شنیده می‌شود.

انتهای پیام/

captcha