«خادمیاری رضوی» محور کار دفاتر آستان قدس رضوی در استان‌ها است/ بیش از 3800 خادمیار در استان مرکزی ابتلای 7838نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی131 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته خانواده شهدا پرچم داران مجاهدت ها و ایثار گری های شهدا هستند مدارس شهرهای قرمز به صورت غیر حضوری برگزار می شود/20 درصد دانش آموزان توان استفاده از شبکه شاد را ندارند اردوهای جهادی یک ظرفیت بسیار موثر برای خود سازی و تربیت نیروی انسانی است گزینه جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت کیست؟ درخواست ۲۰ کشور از روسیه برای دریافت واکسن کرونا طرح پیش‌فروش نفت؛ ضعف‌ها و قوت‌ها چگونه بدون آزمون دانشجوی دانشگاه آزاد شویم؟ جنگ امروز جنگ رسانه هاست/ عزاداری محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۱
کد خبر: 72579
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی :

روز قدس یک ندای جهانی علیه نژاد پستی و کودک کشی است

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موضوع قدس موضوعی فراموش ناشدنی است گفت: روز قدس یک ندای جهانی علیه نژاد پستی و کودک کشی است.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به روز قدس گفت: قدس قبله اول مسلمین است و قطعه ای جدا نشدنی از سرزمین اسلامی است.

وی افزود: امروز قدس تحت تأثیر بی سابقه ترین جنایات و ظلم ها در تاریخ قرار گرفته و قدرت های زورگو و نژاد پرست امروز همه دست در دست یکدیگر دادند تا این سرزمین اسلامی را غصب کنند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در موضوع فلسطین یک ظلم بی سابقه به مردم فلسطین شده، گفت: روز قدس فریاد بلند دفاع از مردم فلسطین است و بدین جهت اهمیت دارد.

وی با اشاره به اینکه رژیم غاصب صهیونیستی قبله اول مسلمانان را اشغال کرده است و یک همدلی و هماهنگی در جوامع اسلامی باید شکل گیرد تا قبله اول مسلمانان آزاد شود، افزود: رژیم صهیونیستی یک رژیم نژاد پرست و کودک کش است و روز قدس یک ندای جهانی علیه نژاد پستی و کودک کشی است.

سلیمی با اشاره به اینکه روز قدس یک ندای جهانی علیه نژاد پستی و کودک کشی است تصریح کرد: رژیم غاصب صهیونیستی تاکنون خون صدها هزار نفر بی گناه را به ناحق ریخته است و روز قدس دفاع از این مظلومان است.

وی با تأکید بر اینکه قدس همواره به عنوان روز آزادی خواهان جهان باقی خواهد ماند، گفت: قطعا قدس به عنوان قبله اول مسلمانان و یک روز به یادماندنی برای همه و نه تنها مسلمانان بلکه همه ملت های آزادی خواه باقی خواهد ماند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: امسال با توجه به شرایطی که در منطقه و جهان است نیاز است به این روز اهمیت داده شود و امروز زنده نگه داشتن روز قدس بیش از پیش اهمیت دارد.

انتهای پیام/

captcha