عکس/ثبت رکورد پیمایش ۳۱ کیلومتر دویدن رو به عقب در دلیجان کرونا، دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی را به کُما برد/ به‌شماره افتادن نفس‌های صنعت گردشگری در ایران تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نشان از زوال عقلی سردمداران آمریکایی است برگزاری نمازجمعه در ۱۷ شهر استان مرکزی کلیپ| ناجا، یادآور امنیت و اقتدار کشور تحریم ناجا تحریم امنیت ملت ایران است/ نیروی انتظامی همواره از آزمون های مختلف سربلند بیرون آمده است تقدیر از حافظان نظم و امنیت در اراک آیا عرضه سهام عدالت در بورس از تصدی گری دولت می کاهد؟ عکس/ دشت دیدنی شقایق در دیلمان بخش مهم و خطرناک قدرت ما پنهان است/ شاهد جهش قدرت دریایی ایران هستیم
جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
کد خبر: 72579
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی :

روز قدس یک ندای جهانی علیه نژاد پستی و کودک کشی است

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موضوع قدس موضوعی فراموش ناشدنی است گفت: روز قدس یک ندای جهانی علیه نژاد پستی و کودک کشی است.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به روز قدس گفت: قدس قبله اول مسلمین است و قطعه ای جدا نشدنی از سرزمین اسلامی است.

وی افزود: امروز قدس تحت تأثیر بی سابقه ترین جنایات و ظلم ها در تاریخ قرار گرفته و قدرت های زورگو و نژاد پرست امروز همه دست در دست یکدیگر دادند تا این سرزمین اسلامی را غصب کنند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در موضوع فلسطین یک ظلم بی سابقه به مردم فلسطین شده، گفت: روز قدس فریاد بلند دفاع از مردم فلسطین است و بدین جهت اهمیت دارد.

وی با اشاره به اینکه رژیم غاصب صهیونیستی قبله اول مسلمانان را اشغال کرده است و یک همدلی و هماهنگی در جوامع اسلامی باید شکل گیرد تا قبله اول مسلمانان آزاد شود، افزود: رژیم صهیونیستی یک رژیم نژاد پرست و کودک کش است و روز قدس یک ندای جهانی علیه نژاد پستی و کودک کشی است.

سلیمی با اشاره به اینکه روز قدس یک ندای جهانی علیه نژاد پستی و کودک کشی است تصریح کرد: رژیم غاصب صهیونیستی تاکنون خون صدها هزار نفر بی گناه را به ناحق ریخته است و روز قدس دفاع از این مظلومان است.

وی با تأکید بر اینکه قدس همواره به عنوان روز آزادی خواهان جهان باقی خواهد ماند، گفت: قطعا قدس به عنوان قبله اول مسلمانان و یک روز به یادماندنی برای همه و نه تنها مسلمانان بلکه همه ملت های آزادی خواه باقی خواهد ماند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: امسال با توجه به شرایطی که در منطقه و جهان است نیاز است به این روز اهمیت داده شود و امروز زنده نگه داشتن روز قدس بیش از پیش اهمیت دارد.

انتهای پیام/

captcha