عمر طولانی ویروس کرونا روی صفحه گوشی همراه وحید بهزادی و همسرش چگونه سلطان خودرو شدند؟ ۲۱ پروژه فرودگاهی تا پایان سال در کشور افتتاح می‌شود چهارشنبه؛رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس در فراکسیون اکثریت/رئیس مجلس، رئیس فراکسیون نمی شود ایران قوی‌ترین سیلی را به دولت ترامپ زد/ آغاز فروپاشی سیاست‌های تحریم و محاصره توسط آمریکا دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام ۲ فروند بالگرد به گچساران برای مقابله با اتش‌سوزی مصاحبه| چهار نکته اساسی سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در روز جهانی قدس / امام خامنه‌ا‌ی از منظر حق در برابر باطل می‌ایستند گزارش/ ۳ سناریو اصلی در برگزاری «حج تمتع ۹۹» خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت/۲ راهکار مجلس برای حل مشکل زاهدی: فراکسیون انقلاب اسلامی برنامه متنوعی برای مجلس یازدهم دارد / در حال اصلاح اساسنامه فراکسیون هستیم
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۴
کد خبر: 72576
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
گزارش تصویری؛

اجرای مرحله سوم رزمایش همدلی در فراهان

سومین مرحله از رزمایش همدلی ،مواسات و کمک‌های مومنانه در شهرستان فراهان برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ سومین گام از رزمایش همدلی ،مواسات و کمک‌های مومنانه امروز در شهرستان فراهان برگزار شد.

احمدرضا نوروزی، مسئول بسیج سازندگی فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: در این مرحله از رزمایش بیش از یک هزار بسته معیشتی در بین اقشار نیازمند جامعه توزیع می‌شود.

 وی افزود: در ۲ گام اول و دوم این رزمایش بیش از چهار هزار بسته معیشتی به ارزش 12 میلیارد ریال بین جامعه هدف توزیع شده است.

نوروزی اظهار کرد: اعضای جامعه هدف قبلا توسط هیات امنای مساجد و پایگاه‌های مقاومت شهری و روستایی شناسایی شده و تلاش می‌شود در قالب این رزمایش به نیازمندان واقعی و آبرومند کمک‌رسانی شود.

مسئول بسیج سازندگی فراهان با بیان اینکه این کمک‌ها شامل برنج، روغن، حبوبات، خرما و سایر اقلام خوراکی می‌باشد، از مشارکت مردم، خیرین و کمیته امداد، بانک انصار و آستان قدس رضوی جهت تهیه این بسته ‌ها قدردانی کرد.

انتهای پیام/

captcha