رشد 44 درصد عرضه دام به کشتارگاه‌­‌ها به بهای فلج شدن دامداران تعیین تکلیف طرح سه‌فوریتی مقابله با آمریکا در نشست امروز کمیسیون امنیت ملی صنایع دفاعی با پیچیده‌ترین دانش و علوم آماده کمک به صنعت خودرو هستند دیپلمات‌ها درباره نتیجه اقدام واشنگتن چه می‌گویند؟ اقتدار و عظمت کشور در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است/برگزاری ۵۰ عنوان برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در فراهان مجوزی برای زائران اربعین از سوی عراق صادر نشده/ ممنوعیت حرکت زوّار به‌سمت مرزهای عراق بیماران بستری در بیمارستان برای بستری رزمندگان مجروح با رضایت خودشان از بیمارستان مرخص می شدند/تنها 10 درصد از مفاهیم دفاع مقدس به جامعه منتقل شده است فوتونیوز| دولت برای پوشش دادن ناتوانی ها به دنبال بهانه تراشی است آمریکا رو به افول است ۶ فوتی و شناسایی ۱۶۸مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۹
کد خبر: 72576
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
گزارش تصویری؛

اجرای مرحله سوم رزمایش همدلی در فراهان

سومین مرحله از رزمایش همدلی ،مواسات و کمک‌های مومنانه در شهرستان فراهان برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ سومین گام از رزمایش همدلی ،مواسات و کمک‌های مومنانه امروز در شهرستان فراهان برگزار شد.

احمدرضا نوروزی، مسئول بسیج سازندگی فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: در این مرحله از رزمایش بیش از یک هزار بسته معیشتی در بین اقشار نیازمند جامعه توزیع می‌شود.

 وی افزود: در ۲ گام اول و دوم این رزمایش بیش از چهار هزار بسته معیشتی به ارزش 12 میلیارد ریال بین جامعه هدف توزیع شده است.

نوروزی اظهار کرد: اعضای جامعه هدف قبلا توسط هیات امنای مساجد و پایگاه‌های مقاومت شهری و روستایی شناسایی شده و تلاش می‌شود در قالب این رزمایش به نیازمندان واقعی و آبرومند کمک‌رسانی شود.

مسئول بسیج سازندگی فراهان با بیان اینکه این کمک‌ها شامل برنج، روغن، حبوبات، خرما و سایر اقلام خوراکی می‌باشد، از مشارکت مردم، خیرین و کمیته امداد، بانک انصار و آستان قدس رضوی جهت تهیه این بسته ‌ها قدردانی کرد.

انتهای پیام/

captcha