زمان اعلام نتایج همه کنکورها و پذیرش دانشگاه ها در سال 99 اعلام شد شمار مبتلایان به بیماری کووید 19 در استان مرکزی به 13653 نفر رسید/شناسایی 183 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته قدرت دفاع و بازدارندگی کشور منشا درونی و مردمی دارد/تولید قدرت ادامه دارد ریشه مشکلات کشور نبود روحیه انقلابی و جهادی است/ مسئولان به جای قدرت‌زدگی مردم‌دار باشند گزارش| گام بلند متخصصان جوان ایرانی برای خودکفایی در صنعت فولاد/ چگونه فولاد کاوه پوزه تحریم صنعت فولاد کشور را به خاک می‌مالد؟ حکیمی‌پور: دولت سفره مردم را با گران کردن ارز کوچک کرد / حقوق‌های نجومی کنونی در هیچ دولتی نبوده فرهادی: رعایت پروتکل‌ها کم شده / قلیان مشترک عامل انتقال صددرصدی کرونا / قرنطینه مطلق مقدور نیست دوئل امنیت و اعتراض در میدان معیشت / ما ضدنظام نیستیم! ترامپ: جز با تقلب، بازنده انتخابات نخواهیم بود / پس از انتخابات شرایط مذاکره با ایران را سخت‌تر خواهم کرد ژاوی: دیدار با پرسپولیس یک فینال است/ پرشورترین بازی‌ها را مقابل ایرانی‌ها انجام داده‌ایم
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲
کد خبر: 72472
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله:

کمک مومنانه نمونه ای بارز از روحیه جهاد و همبستگی ملت است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی گفت: ایران اسلامی امروز به برکت انقلاب اسلامی ، مدیریت ولایت فقیه و مشارکت مردم متاثر از روحیه جهادی و مجاهدت برای یکدیگر شده که کمک مومنانه نمونه ای بارز از این روحیه جهاد و همبستگی ملت برای یکدیگر است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام ماشاء الله عبدی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در آیین مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در دانشگاه اراک گفت: تقوا در عمل و گفتار،مقابله با دشمنان و کمک به همنوعان از تاکیدات مهم قرآن کریم است که در این خصوص روایات زیادی نیز نقل شده است.

وی افزود: امروز که کشور درگیر بیماری کرونا است دشمنان قسم خورده ملت دست از توطئه چینی و دشمنی علیه ملت و انقلاب برنداشته اند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی اظهار داشت: خوشبختانه با هوشیاری نیروهای مسلح در آب،زمین و آسمان شاهد خنثی شدن و شکست تمام توطئه های دشمنان هستیم و امروز به برکت مدیریت های انقلابی توانستیم این تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم که یک نمونه آن پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نظامی سپاه پاسداران بود که در مدار هم قرار گرفت.

وی ادامه داد: پرتاب ماهواره توسط نیروهای مومن و انقلابی سبب نا امیدی دشمنان و امیدواری دوستان و وفاداران به انقلاب اسلامی شد و نشان داد پیشرفت های کشور متوقف شدنی نیست.

عبدی با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مومنانه بیان کرد: کمک به یکدیگر و انفاق یکی از دستورات دین مبین اسلام است که هر ساله در کشور رقم می خورد اما امسال با توجه به شرایط ایجاد شده و هوشمندی های مقام معظم رهبری رزمایش کمک مومنانه در کشور طنین انداز شد و خوشبختانه استقبال بی نظیری از پیام مقام معظم رهبری را در کشور شاهد هستیم.

وی افزود: ایران اسلامی امروز به برکت انقلاب اسلامی ، مدیریت ولایت فقیه و مشارکت مردم متاثر از روحیه جهادی و مجاهدت برای یکدیگر شده که کمک مومنانه نمونه ای بارز از این روحیه جهاد و همبستگی ملت برای یکدیگر است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به ظرفیت های عظیم در کشور گفت: به میدان آمدن ملت ایران در شرایط کرونایی نشان داد هرکجا ملت اراده کند قطعا می توان از بحران ها عبور کرد و این باید برای ما درس بزرگی باشد که رمز پیشرفت ملت در سایه روحیه انقلابی گری و ایستادن بر روی ارزش ها است.

وی با بیان اینکه در طول دوران کرونایی اقدامات بسیار گسترده ای توسط مردم،گروه های جهادی و نیروهای مسلح انجام شده که ایران اسلامی را با سایر کشورهای درگیر این ویروس متفاوت کرده،گفت:اقدامات کشور در مقابله با ویروس کرونا به یک الگوی موفق برای سایر کشورها تبدیل شده و این همدلی و همبستگی ایجاد شده در کشور به برکت وجود انقلاب اسلامی است که باید قدر آن را بدانیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در پایان خاطر نشان کرد: کشورهای درگیر ویروس کرونا امروز حسرت وجود نعمت هایی چون ولایت فقیه ،گروه های جهادی و مردمی ایران را می خورند و قطعا امروز که به شرایط نسبی و ثابتی در بیماری دست پیدا کردیم و موفقیت های ارزشمندی کسب شده اینها حاصل مجاهدت های این گروه ها است.

در پایان این مراسم از زحمات و اقدامات جهادی مهندس مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی تقدیر شد.

انتهای پیام/

captcha