آیت الله دری نجف آبادی در دیدار با جمعی از جهادگران؛

گروه های جهادی سرمایه با عظمتی برای کشور است/ اهداف گام دوم انقلاب بوسیله جهادگران عملیاتی می شود

آیت الله دری نجف آبادی در دیدار با جمعی از جهادگران گفت: وجود جهادگران سرمایه ای است که انقلاب را بیمه می کند و باید قدر این سرمایه عظیم را بدانیم و ان شا الله این اردوگاه جهادی روز به روز تقویت شود.
کد خبر: ۷۲۲۲۲ تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در دیدار با جهادگران بسیجی استان به مناسبت سالروز تاسیس بسیج سازندگی، با تبریک این روز به رهبر معظم انقلاب، سپاه پاسداران و بسیج، گفت: وجود گروه های جهادی سرمایه با عظمتی برای کشور است.

اهداف گام دوم انقلاب بوسیله جهادگران عملیاتی می شود

وی با اشاره به تلاش جوانان جهادگر بسیجی، افزود: آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل(ره) و مطالب گفته شده توسط مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب ان شا الله با وجود شما جوانان جهادگر که تمام انگیزه تان عشق به خدا و اسلام است، عملیاتی می شود.

امام جمعه اراک اضافه کرد: وجود جهادگران سرمایه ای است که انقلاب را بیمه می کند و باید قدر این سرمایه عظیم را بدانیم و ان شا الله این اردوگاه جهادی روز به روز تقویت شود.

کادرسازی امری بسیار ضروری برای کشور است

دری نجف آبادی کادر سازی را امری بسیار ضروری دانست و تصریح کرد: هر چه در زمینه های مختلف برای نظام اسلامی کادرسازی شود کم است.

وی از عملکرد سپاه و بسیج در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد و گفت: در مبارزه با این بیماری سپاه و بسیج بسیار خوب عمل کردند. همچنین در رزمایش کمک مومنانه شاهد فعالیت بسیار مناسبی از سوی این دو نهاد انقلابی بودیم و لازم است کمک های مومنانه به دست کسانی که از این بحران دچار مشکلات اقتصادی شده اند، رسانده شود.

باید با همت بلند به ندای رهبر انقلاب در خصوص جهش تولید لبیک گفت

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به دیدار روز گذشته رهبر انقلاب با جمعی از کارگران و فعالین کارگری، گفت: نیاز است تا در استان مرکزی که استانی صنعتی است همت بلندی صورت بگیرد تا به ندای رهبری در خصوص جهش تولید لبیک گفته شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی بوجود آمده ناشی از کرونا، ممکن است در آینده شاهد سختی هایی در مسائل اقتصادی باشیم که نیاز است با همدلی و وحدت جلوی این قبیل مسائل گرفته شود.

انتهای پیام/