وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۴
کد خبر: 721
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۴
اظهارات عجیب فرماندار فراهان در جشن برجام مدارس:

کشاندن جان‌کری با پای شکسته بر سر میز مذاکره نشان‌دهنده اقتدار ایران است!

فرماندار فراهان گفت: مذاکرات ایران، وزیر امورخارجه آمریکا را برای 18 روز با پای شکسته، کنار میز مذاکره کشاند و این نشان از قدرت منطق ایران است.
به گزارش دیار آفتاب؛ سعید فائض پور فرماندار فراهان در مراسم افتخارآفرینی برجام گفت: بعد از ماهها رفت و آمد پیچیده ترین پرونده دیپلماسی دنیا در قرن اخیر، عزت و اقتدار برای کشور با ارمغان آورد.
 
وی با اشاره به پایان تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران، افزود: با تلاش موجبات اجرای برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) فراهم شد و نهایی شدن برجام نشان از اقتدار ایران است.
فائض پور گفت: در مذاکرات هر دو طرف مذاکره، چیزهایی را بدست می آورند و چیزهایی را از دست می دهند اما آنچه که برجام برای ما به ارمغان آورد بسیار ارزشمند است.
فرماندار فراهان با بیان اینکه برجام به فرجام رسید، اظهار کرد: بسیاری از کشورهای دنیا که چنین شرایطی داشتند مجبور به جنگ با کشور مقابل شدند اما ایران تنها کشوری بود با تدبیر و درایت و دلسوزی مسئولان، برجام را به فرجام رساند.
وی با بیان اینکه برجام سبب اقتدار ایران شد، گفت: برجام مدیون الطاف الهی و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و تدبیر رئیس جمهور و تیم دیپلماسی است.
فائض پور با اشاره به توجهات رهبری در مذاکرات افزود: اگر توجهات رهبری در به ثمر رسیدن برجام نبود، این موفقیت به ارمغان نمی آید، در طی این فرآیند سه بار بدلیل عدم رعایت خطوط قرمز نظام، دستور توقف مذاکرات داده شد.
فرماندار فراهان با بیان به اهمیت مذاکرات برای غرب گفت: مذاکرات ایران، وزیر امورخارجه آمریکا را برای 18 روز با پای شکسته، کنار میز مذاکره کشاند و این نشان از قدرت منطق ایران است.
وی افزود: ما با فرآیند برجام، قدرت چانه زنی خود را به دنیا نشان دادیم و به دنیا فهماندیم که ایران منطق گفتگو دارد.
فائض پور بیان کرد: برخی از کشورها با نتیجه رسیدن برجام مخالف بودند و در صدد جنگ افروزی در ایران بودند اما با تدبیر و اندیشه تیم مذاکره کننده مذاکرات با موفقیت انجام شد.
فرماندار فراهان با تاکید بر اینکه باید همه خواسته ها در برجام محقق شود، توضیح داد : تاکید رهبری بر این بود که تمام تحریم ها لغو شود نه اینکه تعلیق شود و بارها به تیم مذاکره کننده این موضوع را بیان کردند و سرانجام همه این خواسته ها با مقاومت مردم شکل گرفت.
وی با اشاره به اقتدار نظامی ایران، گفت: اقتدا سپاه در بازداشت تفنگداران آمریکایی نشان از اقتدار نظامی ایران است که با جانفشانی و مقاومت مردم برای نظام جمهوری اسلامی به ثمر نشسته است.
فائض پور خاطر نشان کرد: برگزاری انتخابات نقش مهمی در اقتدار نظام دارد، دانش آموزان در انتخابات باشکوه 7 اسفند شرکت کنید و انشاء الله فرد شایسته را به مجلس بفرستید.
انتهای پیام/ک
captcha
آخرین اخبار