امنیت اطلاعات، استقلال، حاکمیت و مدیریت سایبری اصول اساسی ایجاد شبکه ملی اطلاعات/فضای مجازی؛ غیر واقعی اما یک واقعیت! تقابل دشمن در فضای مجازی ادامه مسیر جنگ تحمیلی است/ تلاش می کنند با دروغ و تحریف مردم ایران را از حرکت خود باز دارند ثبت رکورد جدید مبتلایان روزانه به کرونا استان مرکزی/ شناسایی ۲۳۵ مورد مبتلا به کووید 19 در استان مرکزی افتتاح باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی اندوخته های معنوی به دست آمده از دفاع مقدس نقشه راهی برای ادامه راه نظام است شناسايي استعدادها و اشتغالزايي از اهداف رويداد سراسري توليد محتواي ديجيتال بسيج است تجلیل از دست‌اندرکاران موزه دفاع مقدس استان مرکزی اگر مردم دیدند خودرو «دناپلاس» سوار شدم هجمه وارد کنند مرکز آمار موج تازه تورم را تایید کرد/ تورم نقطه‌ای شهریور 4 درصد افزایش یافت کمک‌های مردم در بیماری کرونا الگوبرداری شده از صحنه‌های دفاع مقدس است
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
کد خبر: 72054
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خبر داد:

توزیع 30 هزار بسته معیشتی در استان مرکزی / تولید و توزیع یک میلیون و 500 هزار ماسک توسط جهادگران

محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به تهیه و توزیع بسته های معیشتی بین افراد مناطق حاشیه نشین، کارگران روزمزد، اصنافی که آسیب دیده اند،گفت: در این راستا تاکنون بیش از 30 هزار بسته معیشتی توزیع شده که این اقدام درقالب رزمایش کمک مومنانه تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

امید محترمی، مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به آخرین اقدامات بسیج سازندگی در راستای مبارزه و پیشگیری از شیوع کرونا در استان، گفت: گروه های جهادی استان با تکیه بر 60 کارگاه اقتصاد مقاومتی که توسط بسیج سازندگی ایجاد شده تاکنون بیش از یک میلیون و پانصد هزار ماسک تولید و در مناطق محرم و حاشیه نشین استان توزیع کرده اند.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین اقدامات گروه‌های جهادی ضدعفونی و گندزدایی معابر اماکن عمومی است که در این راستا بیش از 7 هزار باب از اماکن و 8 هزار و پانصد نقطه از معابر را ضد عفونی کرده اند.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به اینکه بیش از 198 هزار بسته اقلام بهداشتی نیز  در این ایام توزیع شده، گفت: همچنین 520 هزار لیتر ماده ضد عفونی کننده نیز توزیع شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا 440 گروه جهادی تاکنون سازماندهی شدند، افزود: همچنین 9 هزار و 850 جهادگر برای برای مبارزه با شیوع کرونا و سایر اقدامات نیز به کار گیری شده اند.

محترمی ادامه داد: همچنین بیش از 16 هزار بروشور اطلاع رسان، آموزش 112 هزار نفر و تولید و توزیع بیش از 250 هزار جفت دستکش از دیگر اقدامات بسیج سازندگی بوده است.

وی با اشاره به تهیه و توزیع بسته های معیشتی بین افراد مناطق حاشیه نشین، کارگران روزمزد، اصنافی که آسیب دیده اند،گفت: در این راستا تاکنون بیش از 30 هزار بسته معیشتی توزیع شده که این اقدام درقالب رزمایش کمک مومنانه تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی با بیان اینکه برای جمع آوری کمک های نقدی در استان مرکزی یک حساب مشترک ایجاد شده که عنوان حساب خدمت رسانی نام گرفته،گفت: این شماره حساب مشترک(بانک رسالت) برای جمع آوری کمک های مردمی بین نماینده محترم ولی فقیه،استانداری مرکزی و سپاه روح الله ایجاد شده  که اطلاعات آن شماره حساب:  6000006 ،شماره تراکنش کارتی حساب: 5041721055161823 و شبا حساب IR150700001000216000006001  بدین شرح است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همچنین هم استانی های عزیز برای تحویل هرگونه اقلام غیر نقدی می توانند به پایگاه ها و حوزه های بسیج نیز مراجعه کنند.

انتهای پیام/

captcha