ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۱
کد خبر: 71975
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶

اعلام جزئیات جدید از مدرک تحصیلی و اظهارات متناقض منتخب تفرش، فراهان و آشتیان

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مرکزی جزئیاتی از وضعیت انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان اعلام کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ عطیه صالحی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مرکزی با اشاره به پوشش 100 درصدی شعب اخذ رای در استان گفت: در انتخابات یک‌هزار و 20 شعبه اخذ رای در استان داشتیم که خوشبختانه توانستیم در روز انتخابات ارتباط آنلاین با 100 درصد این شعب داشته باشیم .

وی افزود: این ارتباط آنلاین در واقع سبب جلوگیری از بسیاری از تخلفات انتخاباتی نظیر رای تکراری، رای با شناسنامه افرادی که در قید حیات نیستند و غیره می‌شود، بنابراین از حیث پوشش 100 درصدی شعب اخذ رای جزو 4 استان برتر کشور بودیم و این قابل تقدیر است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مرکزی با بیان اینکه استان مرکزی جزو 5 استان برتر کشور در تایید انتخابات تمام شعب بود،گفت: درخصوص سلامت برگزاری انتخابات در تمام حوزه‌های انتخابیه استان، انتخابات در کمال صحت و سلامت و بدون هیچ مشکل و شکایتی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در زمینه مشکلات امنیتی استان مرکزی جزء استان هایی بوده که هیچ مشکل امنیتی در امر برگزاری انتخابات نداشته،افزود: هیچگونه وصول شکایت هم از برگزارکنندگان انتخابات، اعضای هیئت اجرایی، روسای هیئت‌ها، فرمانداران و بخشداران وجود نداشته است.

صالحی با بیان اینکه دومین استان کشور بودیم که به سبب مجاورت با قم درگیر ویروس کرونا شدیم،گفت: یکی از عوامل احتمالی در شیوع ویروس کرونا با بررسی های انجام شده استفاده از استامپ بود که با پیگیری های انجام شده تا آخر شب روز یکم اسفندماه مورد موافقت شورای نگهبان هم قرار گرفت و به همه استان‌ها ابلاغ شد.

وی در خصوص مدرک تحصیلی منتخب تفرش، فراهان و آشتیان بیان کرد: مدرک‌تحصیلی وی در فرم پرسشنامه مشکلی نداشت اما در استعلامات اخیر از سوی دانشگاه صادر کننده تایید نشد.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مرکزی ادامه داد: آقای کمالخانی در مصاحبه‌ای گفته بود که این مدرک از دانشگاه تفتان واحد خاش صادر شده اما در پرسشنامه خود واحد زاهدان را قید کرده بودند و تاکنون هم نتوانستند شورای نگهبان را متقاعد کنند که این مدرک معتبر است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در صورت ابطال انتخابات حوزه تفرش فراهان و آشتیان، این سه شهرستان فاقد نماینده خواهند بود و انتخابات میان دوره‌ای نیز در سال ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 

captcha