چه زمانی امید به قلب و روح کارگران بیکار بر می گردد؟

از مراسم افتخارآفرینی برجام در مدارس تا دربه‌دری کارگران بیکار برای نجات از بلاتکلیفی

صبح امروز که دانش آموزان از همه جا بی خبر، به صف شدند تا با حضور مسئولان دولتی نظاره گر جشن برجام باشند، کارگران بیکار شده شرکت صنعتی ریز دانه شب تاب برای حل مشکل بیکاری خود، از این اداره به آن اداره می رفتند تا شاید کسی پیگیر حل مشکلات آنها شود.
کد خبر: ۷۱۹ تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۹
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر، با وجود تکذیب خبر جشن برجام در مدارس، مراسم افتخار آفرینی برجام امروز صبح در مدارس برگزار شد.
مسئولان این روزها بجای تدبیر برای حل مشکلات اقتصادی کشور، به فکر برگزاری جشن های برجام هستند، برجامی که تاکنون سودی برای کشور نداشته است.
صبح امروز دانش آموزان از همه جا بی خبر به صف شدند تا با حضور مسئولان دولتی جشن برجامی را بگیرند که از آن فقط چند لبخند ظریف به آمریکا و چند ناسزای آبدار به منتقدان دیده اند.
 
امروز در حالی که مسئولان خود را برای شرکت در مراسم افتخار آفرین اقتدار در مدارس آماده می کردند، کارگران بیکار شده شرکت صنعتی ریز دانه شب تاب برای حل مشکل بیکاری خود، از این اداره به آن اداره می رفتند تا شاید کسی پیگیر حل مشکلات آنها شود.

مسئولان تدبیر و امید یک حساب سرانگشتی داشته باشند که هزینه های این مراسم را که در سطح استان مرکزی با برنامه ریزی و یک پارچه اجرا شد،  میتوانست گره از کار چند کارگر و چند محروم و مستضعف جامعه باز کند؟
 

انتهای پیام/ک