خروج از برجام اشتباه بسیار بزرگی بود خنثی کردن تحریم‌ها اولویت اصلی دانشگاه و صنایع باشد/ توسعه پایدار با کار و تلاش شبانه‌روزی، تولید رقابتی و صادرات محور محقق می‌شود جهت‌گیری دولت در بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی است لیگ قهرمانان اروپا|غلبه رئال بر اینتر و حذف میلان/وداع دراماتیک پورتو با فرصت سوزی طارمی تشریح جزئیات تهیه واکسن طبیعی کرونا در اراک/واکسن قابلیت انعطاف در برابر بیماری‌های ویروسی را دارد مه گرفتگی شدید در برخی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی/ رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401/حمله به صف کاذب ارز/چرا تولید خودرو آب می رود؟ پیروزی بر پیکان واجب‌تر از نان شب/ خطر حذف ایران از جام جهانی / ۴۵ روز ویژه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه ۱۴۰۱/ اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر فردا سامانه بارشی جدید، وارد کشور می‌شود/ آلودگی هوا در کلان‌شهرهای و شهرهای‌ صنعتی
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
کد خبر: 719
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۴
چه زمانی امید به قلب و روح کارگران بیکار بر می گردد؟

از مراسم افتخارآفرینی برجام در مدارس تا دربه‌دری کارگران بیکار برای نجات از بلاتکلیفی

صبح امروز که دانش آموزان از همه جا بی خبر، به صف شدند تا با حضور مسئولان دولتی نظاره گر جشن برجام باشند، کارگران بیکار شده شرکت صنعتی ریز دانه شب تاب برای حل مشکل بیکاری خود، از این اداره به آن اداره می رفتند تا شاید کسی پیگیر حل مشکلات آنها شود.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر، با وجود تکذیب خبر جشن برجام در مدارس، مراسم افتخار آفرینی برجام امروز صبح در مدارس برگزار شد.
مسئولان این روزها بجای تدبیر برای حل مشکلات اقتصادی کشور، به فکر برگزاری جشن های برجام هستند، برجامی که تاکنون سودی برای کشور نداشته است.
صبح امروز دانش آموزان از همه جا بی خبر به صف شدند تا با حضور مسئولان دولتی جشن برجامی را بگیرند که از آن فقط چند لبخند ظریف به آمریکا و چند ناسزای آبدار به منتقدان دیده اند.
 
امروز در حالی که مسئولان خود را برای شرکت در مراسم افتخار آفرین اقتدار در مدارس آماده می کردند، کارگران بیکار شده شرکت صنعتی ریز دانه شب تاب برای حل مشکل بیکاری خود، از این اداره به آن اداره می رفتند تا شاید کسی پیگیر حل مشکلات آنها شود.

مسئولان تدبیر و امید یک حساب سرانگشتی داشته باشند که هزینه های این مراسم را که در سطح استان مرکزی با برنامه ریزی و یک پارچه اجرا شد،  میتوانست گره از کار چند کارگر و چند محروم و مستضعف جامعه باز کند؟
 

انتهای پیام/ک

captcha
آخرین اخبار