ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۱
کد خبر: 71883
تاریخ انتشار: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۸
سخنگوی شورای نگهبان:

اسناد رسمی تا زمانی که خدشه به آنها وارد نشود دارای اعتبار هستند

سخنگوی شورای نگهبان نوشت: اسناد رسمی به موجب قانون دارای اعتبار هستند و تا زمانی که مورد خدشه واقع نشود اصل بر صحت آنها خواهد بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: اسناد رسمی به موجب قانون، دارای اعتبار هستند و تا زمانی که اصالت مدارک سجلی یا گواهی تحصیلی مورد خدشه قرار نگرفته باشد، اصل بر صحت آنها خواهد بود.

وی ادامه داد: در صورت ادعای تردید یا جعل نسبت به این قبیل اسناد، مراتب از سازمان مربوط استعلام و نظر رسمی آن ملاک تصمیم‌گیری خواهد بود.

به گزارش فارس، در هفته جاری اما و اگرهایی پیرامون مدرک تحصیلی منتخب مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی مطرح شد که در این باره سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرده بود اگر مدرک تحصیلی سینا کمالخانی منتخب حوزه تفرش در مجلس یازدهم تایید نشود، انتخابات آن حوزه ابطال می‌شود.

همچنین کدخدایی روز گذشته در گفت‌وگویی از عدم تایید مدرک تحصیلی کمالخانی از سوی وزارت علوم خبر داد.

فارس

انتهای پیام/ا

captcha