آغاز چهارمین مرحله رزمایش «همدلی» و «کمک مؤمنانه» در اراک بخشنامه جدید استخدام رسمی در دولت ابلاغ شد سیروس گرجستانی در سن 76 سالگی درگذشت حادثه در یکی از سوله های در حال احداث سایت هسته ای نطنز برخورد پراید با تریلی در اتوبان تهران – ساوه دو کشته بر جا گذاشت ساماندهی سهامداران آذرآب یکی از خواسته‌های کارگران است/ بانک کشاورزی مالک مطمئنی نیست صنعاء به شدت بمباران شد توصیه‌هایی برای استفاده از ماسک در گرمای تابستان میان وعده‌های خوشمزه‌ای که انرژی بدنتان را تامین می‌کنند آیین تعویض پرچم گنبد حرم مظهر امام رضا (ع) امشب برگزار می‌شود
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱
کد خبر: 71874
تاریخ انتشار: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
عضو شوراي اسلامي كلانشهر اراك مطرح کرد

سیاسی‌کاری و حزب‌بازی آفت شورای شهر اراک/ دولت ریالی بابت حمل‌ونقل عمومی پرداخت نمی‌کند

محصولی عضو شوراي اسلامي كلانشهر اراك سیاسی‌کاری و حزب‌بازی را آفت شورای شهر اراک عنوان کرد و گفت: ایجاد دودستگی در شورای شهر آسیب بزرگی به کلیت شورا وارد می‌کند و متأسفانه شورای شهر اراک هم از این آفات مستثنی نیست.

علي جعفر محصولي عضو شوراي اسلامي كلانشهر اراك در گفتگو با دیار آفتاب؛ ضمن گرامیداشت روز شوراها، گفت: تشکیل شوراهای اسلامی بیانگر نقش و اهمیت جایگاه مردم در عرصه‌های مختلف مدیریت نظام جمهوری اسلامی و گامی مؤثر برای استقرار نظام مردم‌سالاری دینی و تحقق جامعه مدنی است.

محصولی در خصوص عملکردهای شاخص این دوره از شورا در کلانشهر اراک اظهار کرد: عملکرد شاخص شورای دوره پنجم در کلانشهر اراک را می‌توان در تکمیل پروژه‌های قبلی که اکثراً پروژه‌های بزرگی بوده‌اند، اشاره کرد.

وی با اشاره به موانع بزرگ برای کار کردن در شوراها، بیان کرد: متأسفانه سیاسی شدن شورای شهر در کشور یک آفت بزرگ است که متأسفانه در این دوره نمود بیشتری دارد.

عضو شوراي اسلامي كلانشهر اراك افزود: ایجاد دودستگی در شورای شهر آسیب بزرگی به کلیت شورا وارد کرده است و متأسفانه شورای شهر اراک هم از این آفات مستثنی نیست، ای کاش کسانی که برای شورای شهر کاندید می شوند از همان ابتدا مردم را از خودشان بدانند و تنها برای حزب و گروه خود کار نکنند.

محصولی با اشاره به برنامه های آینده شورای شهر اراک، بیان کرد: شورای شهر بر اساس بودجه برنامه ریزی می کند و امسال شورای شهر اراک ۶۸۰ میلیارد تومان بودجه مصوب کرده در همین راستا چند کار جدید از قبیل احداث چند پارک محله ای، تکمیل چند زیر گذر همچون میدان مقاومت و پل علم الهدی و پروژه هایی از این دست را در دستور کار دارد.

وی ادامه داد: پیش بینی شده در سال جاری یک نهضت آسفالت راه اندازی کنیم البته بودجه آن نیز پیش بینی شده و امیدواریم این اتفاق بیفتد.

عضو شوراي اسلامي كلانشهر اراك با بیان اینکه شورای شهر بر اساس بودجه در حال حرکت است، گفت: متأسفانه در گذشته دولت در خصوص حمل و نقل شهری کمک هایی می کرد اما چندین سال است که ریالی بابت حمل و نقل عمومی به شهرداری پرداخت نمی کند و این موضوع گرفتاری شهرها را روز به روز در خصوص حمل و نقل شهری زیاد کرده است.

وی با اشاره به افزایش ۵۰ دستگاه به حمل و نقل عمومی شهر اراک، افزود: شورای شهر قبل توانست ۵۰ دستگاه خریداری کند که بخشی از هزینه آن مانده بود که توسط این شورا پرداخت شد و امروز ۵۰ دستگاه اتوبوس تازه وارد شبکه حمل و نقل عمومی شده است.

عضو شوراي اسلامي كلانشهر اراك در پایان با اشاره به عملکرد این دوره از شورا خاطر نشان کرد: عملکرد این دوره از شورا می توانست بهتر باشد و این عملکردی که هم اکنون دارد کافی نیست و می توانست بهتر باشد.

انتهای پیام/

captcha