نویسندگی در ایران شغل نیست و اصلی ترین علت آن کتاب‌نخوانی مردم است/ دستگاه‌های فرهنگی برنامه‌ای برای ترغیب مردم برای مطالعه ندارند روایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی خانواده ایرانی|اسلام درباره عدالت بین فرزندان چه نظری دارد؟/ حکم فرق گذاشتن والدین در کمک مالی بدون توجیه چیست؟ ترامپ: در مسیر شکست آشوبگران هستیم/ چین باید پاسخگو باشد گزارش | اختتامیه «قلم زرین» همزمان با روز قلم؛ اعلام برگزیدگان جایزه «قلم زرین» با تجلیل از جمال شورجه رمزگشایی از برنامه مهم سپاه و ارتش برای نقش‌آفرینی در اقیانوس هند/ سیادت در مدار ۱۰ درجه؛ رقابت پاکستان و هند یا جنگ آمریکا و چین!؟ +عکس گرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟ مبارزه با فساد در کارنامه قاضی‌القضات‌ها/ آبادانی در ویرانه‌ درمان دیسک و سیاتیک با استفاده از غمز و دلک در حوزه طب سنتی این دختران را داداش ابراهیم چادری کرد
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
کد خبر: 71809
تاریخ انتشار: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۶

تصادف مرگبار در جاده فراهان سه کشته و مجروح به جای گذاشت

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک از تصادف مرگبار در جاده فراهان خبر داد و گفت: برخورد خودروی سواری با مینی بوس در جاده فراهان، سه کشته و مجروح به جای گذاشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ مسعود آقازیارتی رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک از تصادف مرگبار در جاده فراهان خبر داد و گفت: برخورد خودروی سواری با مینی بوس در جاده فراهان، سه کشته و مجروح به جای گذاشت.

آقازیارتی اظهار کرد: طی تماس رانندگان خودروهای عبوری و اعلام حادثه برخورد دو دستگاه خودرو و گیرکردن سرنشینان در داخل خودروی سواری، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک زنگ ایستگاه شماره ۴ واقع در میدان فراهان را به صدا درآورد.

وی افزود: بلافاصله تیم امداد و نجات این ایستگاه به محل حادثه در جاده فراهان، نرسیده به شهرک صنعتی ایبک آباد اعزام شدند.

آقازیارتی ادامه داد: در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک مینی بوس از قسمت جلو به شدت با یکدیگر برخورد کرده بودند و شدت برخورد به حدی بود که خودروی پراید به بیرون از جاده پرت شده و مچاله شده بود.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله اقدام به ایمن سازی محل حادثه کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در جاده جهت جلوگیری از تصادفات بعدی، عملیات امداد و نجات را آغاز کردند.

رییس سازمان آتش نشانی شهرداری اراک بیان کرد: نجاتگران ضمن قطع جریان برق خودروها، با استفاده از تجهیزات مخصوص امداد و نجات و ست هیدرولیک اقدام به بریدن قسمت هایی از اتاقک در هم پیچیده خودروی سواری کرده و راننده و سرنشین آن را که هر دو مرد بودند از داخل آن خارج کردند.

آقازیارتی گفت: پس از خارج کردن راننده و سرنشین خودرو و تحویل آنها به عوامل اورژانس، متاسفانه پس از معاینات اولیه مرگ هر دوی آنها تایید شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از سرنشینان خودروی مینی بوس نیز دچار مصدومیت شده بود که توسط همکاران اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

انتهای پیام/

captcha