افزایش امضاهای طرح سؤال از رئیس‌جمهور در مجلس شرکت صنایع آذرآب اراک نویسندگی در ایران شغل نیست و اصلی ترین علت آن کتاب‌نخوانی مردم است/ دستگاه‌های فرهنگی برنامه‌ای برای ترغیب مردم به مطالعه ندارند روایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی خانواده ایرانی|اسلام درباره عدالت بین فرزندان چه نظری دارد؟/ حکم فرق گذاشتن والدین در کمک مالی بدون توجیه چیست؟ ترامپ: در مسیر شکست آشوبگران هستیم/ چین باید پاسخگو باشد گزارش | اختتامیه «قلم زرین» همزمان با روز قلم؛ اعلام برگزیدگان جایزه «قلم زرین» با تجلیل از جمال شورجه رمزگشایی از برنامه مهم سپاه و ارتش برای نقش‌آفرینی در اقیانوس هند/ سیادت در مدار ۱۰ درجه؛ رقابت پاکستان و هند یا جنگ آمریکا و چین!؟ +عکس گرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟ مبارزه با فساد در کارنامه قاضی‌القضات‌ها/ آبادانی در ویرانه‌
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
کد خبر: 71763
تاریخ انتشار: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵
فرمانده انتظامي استان مرکزی خبر داد

كشف 29 هزار دستكش احتکار شده در اراك

مفخمی فرمانده انتظامي استان مرکزی از كشف تعداد 29 هزار عدد دستكش در عمليات ماموران پليس آگاهي استان در بازرسي از مغازه و منزل يك فروشنده لوازم آرايشي و بهداشتي در اراك خبر داد.

سردار"حسن مفخمي شهرستاني" فرمانده انتظامي استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با احتكار كنندگان اقلام و تجهيزات پزشكي، ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادي پليس آگاهي استان در انجام  تحقيقاتي از فعاليت يك فروشنده لوازم آرايشي و بهداشتي در احتكار اقلام بهداشتي مورد نياز مطلع شدند.

وي افزود: با مراقبت هاي نامحسوس پليس، محل اين انباري در يكي از محله هاي شهرستان شناسايي و با هماهنگي انجام شده با مرجع قضائي مورد بازرسي قرار گرفت.

اين مقام ارشد انتظامي در استان مركزي ادامه داد:‌ طي اين بازرسي كه به همراه تيمي از بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت استان انجام پذيرفت تعداد 29 هزار عدد دستكش لاتكس و دستكش فريزري كشف شد.

فرمانده انتظامي استان مركزي با بيان تداوم طرح هاي عملياتي پليس در نظارت بر فعاليت هاي واحدهاي صنفي و برخورد قاطع با هر احتكار كنندگان اقلام اساسي مورد نياز مردم گفت: فرد دستگير شده در اين عمليات با تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد.

انتهای پیام/

captcha