شناسایی 104 مورد مبتلا به کروناویروس در 24 ساعت گذشته شکست نمایندگان فوتبال استان مرکزی در روز ِ توقف صدرنشینان افتتاح ۷ پروژه محرومیت زدایی در شازند ۷۰ گروه جهادی در شازند مشغول فعالیت های محرومیت زدایی هستند ۴۸۰ پروژه محرومیت زدایی در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی قرار دارد اینفلوئنسرهایی که با احساسات مردم جیبشان را پر می کنند مجادلات مردم را ناراحت می‌کند همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم/مردم از مجلس و دو قوه دیگر انتظار بیان حق و پیگیری آن رادارند مجلس یازدهم به‌جای شعار در عمل کارآمدی خود را ثابت می کند گفت‌وشنود تسنیم با مقام بانک مرکزی|چرا بعد ۴۰سال تورم را حل نکردیم؟ شاپور محمدی: روی تورم ۲۲درصد هم‌قسم شدیم؛ مشکل عرضه است؛ تردید در دوام دلار ۲۲هزاری تصمیم‌ نهایی درباره زمان برگزاری کنکورها امروز اعلام می‌شود
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۵
کد خبر: 71742
تاریخ انتشار: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم:

پرتاب ماهواره نور نشان از خودباوری و اراده قوی ملت ایران در برابر تحریم‌ها است

آصفری منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم گفت: اقدام اخیر سپاه پاسداران مبنی بر پرتاب نخستین ماهواره نظامی جمهوری اسلامی به فضا نشان از خودباوری و اراده قوی ملت ایران در برابر تحریم‌ها است.

محمد حسن آصفری منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به موفقیت سپاه پاسداران در پرتاب نخستین ماهواره نظامی ایران به فضا، گفت: اقدام اخیر سپاه پاسداران مبنی بر پرتاب نخستین ماهواره نظامی جمهوری اسلامی به فضا نشان از خودباوری و اراده قوی ملت ایران در برابر تحریم ها است.

وی افزود: این اقدام سپاه نشان داد که دشمنان نمی توانند جلوی پیشرفت، توسعه و رشد جمهوری اسلامی ایران را در عرصه های مختلف بگیریم بلکه اراده ملت را در برابر حرکت روبه جلو قوی تر کرده است.

آصفری با اشاره به پیامدهای ماهواره نور برای کشورهای غربی، بیان کرد: این اقدام پیام مهمی برای آمریکائی ها و غربی ها خواهد داشت تا بدانند امروز آنها چه بخواهند و چه نخواهند جمهوری اسلامی این فناوری را در اختیار دارد و آنها نمی توانند جلوی پیشرفت این فناوری را بگیرند.

وی ادامه داد: این اقدام سپاه می تواند در راستای افزایش قدرت چانه زنی ما در پشت میز مذاکراتی که اگر قرار بود باشد مؤثر باشد و همچنین می‌تواند در راستای اهداف کشور که آنها فشارهای خود را بر ایران کمتر کنند تأثیرگذار خواهد بود.

منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم بابیان اینکه این موفقیت در شرایط تحریمی یک اقدام قابل‌تقدیر است، گفت: این موفقیت در حالی رقم خورد که از همه ابعاد در تحریم‌ها و فشارهای سنگین دشمنان هستیم و حتی نیازمندی‌های کشور را آنها در اختیارمان قرار نمی‌دهند.

وی اظهار داشت: این فناوری در موضوعات مختلف از جمله مخابرات و صدا و سیما نیز مورد استفاده قرار می گیرد و امروز که ما در برخی از حوزه ها وابسته هستیم و برخی از فناوری ها را از کشورهای غربی اجاره می کنیم این ماهواره می تواند در زمینه خودکفایی کشور در سایر فناوری ها نیز موثر باشد.

منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم خاطر نشان کرد: امروز غربی ها باید متوجه باشند که اگر روزی بخواهند این فناوری را در اختیار ما نگذارند ما این امکان را داریم که تولید کنیم و در سایر حوزه ها مورد استفاده قرار دهیم.

انتهای پیام/

captcha