ارتقای سرویس ADSL به VDSLهزینه ندارد/30درصد ترافیک روزانه اینترنت مخابرات داخلی است گزارش|بررسی ادوارجشنواره تلویزیونی‌مستند از بخش ویژه کرونا تا جذب مخاطب میلیونی نامه خوئینی‌ها آغاز فتنه جدید است/ ۴ ماه از رأی مردم به مجلس گذشت اما هیچ تحولی دیده نشد! قیمت روز گوشی موبایل در ۱۴ تیر خوف و رجا در عرصه هنر با جولان دوباره کرونا راهکارهایی برای تکرار نشدن فجایع خصوصی‌سازی یادداشت مسعود رضایی|چندکلام با موسوی خوئینی‌ها جزئیات جدید از حادثه کلینیک سینا مهر/278 ملک پرخطر در شمال تهران گزارش | آنچه در برنامه بامدادی هفت گذشت؛ از جولان پول‌های مشکوک تا روسفید کردن سریال‌های ترکیه‌ای در نمایش خانگی بانک مرکزی در یک سال اخیر بیش از کل دولت‌های نهم و دهم پول چاپ کرد +نمودار
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱
کد خبر: 71692
تاریخ انتشار: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
آیت‌الله دری نجف‌آبادی :

پرتاب ماهواره «نور» الگویی ارزشمند برای خودکفایی در همه عرصه‌هاست

نماينده ولی‌فقیه در استان مركزي گفت: موفقیت سپاه پاسداران در پرتاب نخستین ماهواره نظامی ایران به فضا الگویی ارزشمند برای خودکفایی در همه عرصه‌هاست.

به گزارش دیار آفتاب؛ آيت الله قربانعلي دري نجف‌آبادی نماينده ولی‌فقیه در استان مركزي و امام‌جمعه اراك با اشاره به موفقیت سپاه پاسداران در پرتاب نخستین ماهواره نظامی ایران به فضا، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ارسال ماهواره نور به فضا کرد اقدام بسیار ارزشمند و قابل‌تقدیری انجام داد و این موفقیت را به مقام معظم رهبری، ملت ایران و همه پاسداران خدوم تبریک می گوییم.

دری نجف آبادی اظهار کرد: موفقیت سپاه پاسداران در پرتاب نخستین ماهواره نظامی ایران به فضا الگویی ارزشمند برای خودکفایی درهمه زمینه ها است و همه باید سعی کنیم از این عزم و اقدام ارزشمند برای نجات وابستگی کشور در تمام عرصه ها الگو برداری کنیم.

وی ادامه داد: نهاد مقدس سپاه پاسداران، برخاسته از متن مردم ولايتمدار، آرمان ها و ارزش هاي والاي انقلاب اسلامي است، كه از بدو تأسیس تا كنون خدمات ارزشمندي را به ملت و انقلاب اسلامي ارائه كرده است.

دری نجف آبادی با بیان اینکه تهديدات و توطئه هاي دشمنان ايران اسلامي پس از پيروزي انقلاب و ايجاد قائله هاي مختلف در كشور از سوي نيروهاي ضد انقلاب باعث شد تا امام راحل (ره) دستور تاسيس يك نهاد انقلابي را صادر كنند، گفت: سپاه پاسداران در خنثي سازي توطئه هاي منافقين كورد دل در ترور شخصيت هاي انقلابي و قائله هاي مختلف در كردستان، بندرتركمن و سيستان و بلوچستان نقش موثري را ايفا كرد.

وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس نيز سپاه پاسداران پيشتاز بسياري از عمليات هاي مختلف بود و در كنار ديگر نيروهاي نظامي نقش موثري در بيرون راندن دشمن بعثي از خاك ايران اسلامي داشت، افزود: هم اينك نيز سبزپوشان سپاه پاسداران در نقاط مختلف كشور به عنوان پاسبانان اصلي نظام اسلامي فعالیت دارند.

 نماينده ولي فقيه در استان مركزي در پایان خاطرنشان کرد: می‌توان با بهره‌گیری از تجربیات ارزشمند پيشكسوتان اين نيروهاي انقلابي، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامي و امام راحل را درك كرده و در راستاي گسترش گفتمان مترقي انقلاب گام‌های اساسي بردارند.

انتهای پیام/

captcha