تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین مراسم روضه خوانی در منزل شهید شاخص دلیجانی +تصاویر ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۶
کد خبر: 71565
تاریخ انتشار: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱

مشاور اوباما:‌ روس‌ها و سعودی‌ها هم مثل چین ترامپ را فریب دادند

مشاور رئیس جمهور سابق آمریکا با اشاره به فروپاشی قیمت نفت در بازارهای جهانی و تاثیر آن بر صنعت نفت و گاز آمریکا گفت که روس‌ها و سعودی‌ها هم مثل چین ترامپ را فریب دادند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دیوید پلوف» مشاور «باراک اوباما» رئیس جمهور سابق آمریکا با اشاره به فروپاشی قیمت نفت در بازارهای جهانی گفت که روس‌ها و سعودی‌ها هم ترامپ را فریب دادند.

وی گفت: «روس‌ها و سعودی ها نیز مانند چین ترامپ را فریب دادند. از دست رفتن فرصت‌های شغلی در آمریکا بسیار زیاد خواهد بود.»

ساعتی پیش نیز «جیمز آنهوف» رئیس کمیته نیروهای مسلح در مجلس سنای آمریکا طی نامه‌ای به وزیر تجارت این کشور هشدار داد که روسیه و عربستان سعودی تلاش دارند تا تولید کنندگان نفت و گاز آمریکا را نابود کنند.

وی در ادامه گفت که کاملا واضح است که عربستان و روسیه به اشباع بیش از حد بازارهای نفت ادامه می‌دهند که همین موضوع باعث به چالش کشاندن امنیت ملی و اقتصادی ما می‌شود. 

بر اساس آخرین خبرها، قیمت نفت خام آمریکا به زیر صفر رسید و منفی شده است.

انتهای پیام/

captcha