۶ فوتی و شناسایی ۱۶۸مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی جزئیات طرح «جهش تولید و تأمین مسکن»/ ساخت انبوه و کنترل قیمت مسکن اولویت‌های این طرح است ‍ گران‌ترین شیرینی ایران آقای ترامپ وعده انتقام ما قطعی و جدی است آغاز رأی‌گیری غیابی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تروئیکای اروپا: هر اقدامی برای بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران فاقد اثر قانونی است مروری بر اظهارات انتخاباتی روحانی/ کلیدواژه؛ «انتظارات مردم» آیا حذف کارت سوخت و قرارداد با توتال تصمیم نظام بود؟ حاج‌اسماعیلی در گفتگو با دانشجو، سابقه استفاده از تعاونی‌ها در اروپا دو برابر ایران است/ تعاونی اعتبار شغلی، قربانی موسسات مالی مصاحبه‌ای برای جنجالی ماندن!/ دیده شدن؛ این‌بار از میانبر شبکه ضدانقلاب
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
کد خبر: 71550
تاریخ انتشار: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت گرفت؛

فیلم| مصاحبه تفصیلی با فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی

به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دیارآفتاب مصاحبه ای تفصیلی با فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی داشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ دوم اردیبهشت ماه، سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

نهادی که با پیروزی انقلاب اسلامی در راستای حفاظت از مبانی و آرمان های آن شکل گرفت.

در طول بیش از چهل سال عمر انقلاب اسلامی، نام سپاه در بسیاری از بحران ها و شرایط ویژه کشور شنیده شده و عملکردش نیز قابل رؤیت بوده است.

چهل سالی که برای این نهاد انقلابی پر از اتفاقات و حاشیه سازی های متعدد بوده است و به عنوان یکی از اصلی ترین ستون های ایران اسلامی شناخته می شود.

کلیپ بالا گوشه ای از گفتگوی تفصیلی دیارآفتاب با سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی است که به ابعاد مختلف عملکرد و تاثیرگذاری سپاه در کشور پرداخته است. 

متن کامل این گفتگو روز دوم اردیبهشت 1399 در خروجی پایگاه خبری دیارآفتاب قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

captcha