تهران 7 سال بدون مازوت؛ اراک هر سال بیشتر از پارسال! نشست کمیسیون امنیت‌ ملی با مسئولان وزارت‌خارجه/باقری درباره مذاکرات به نمایندگان گزارش می‌دهد خطیب‌زاده: نه تعجیل داریم و نه اجازه می‌دهیم کسی با وقت و انرژی ما در وین بازی کند/ دور بعدی مذاکرات آخر هفته جاری هوای اراک در وضعیت قرمز قرار گرفت 185میلیارد ریال برای پرداخت حقوق فرهنگیان استان در اولویت قرار گیرد/ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای اولین بار در اراک اجرایی می شود تزریق دوز سوم واکسن کرونا به افراد بالای ۴۰ سال آغاز شد اعتبار مالی ۸۵۴ طرح مصوب در سفرهای استانیِ رئیس‌جمهور چگونه تهیه می‌شود؟ تیم مذاکره‌کننده ایرانی از پشتوانه کارشناسی قوی برخوردار است/آشفتگی غرب از مواضع صریح و بسته‌های پیشنهادی رفع کلیه تحریم‌های ایران کلاهبرداری ۵ میلیاردی ادمین‌های قلابی/ دلار به افق وین/ پاتک سوم به کووید ۱۹ هشدار لیگ به فرهاد و یحیی / این همه مقاومت مقابل VAR برای چیست؟ / استقلال و پرسپولیس سند رو کردند
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
کد خبر: 714
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۴

عامل نفوذ به اکانت يکي از شبکه هاي اجتماعي در اراک دستگير شد

رئيس پليس فتا فرماندهي انتظامي استان مرکزي گفت: شخصي که با سوء استفاده از عدم آگاهي يکي از شهروندان به اکانت شبکه هاي اجتماعي نفوذ مي کرد توسط کارشناسان پليس فتا استان در اراک شناسايي و دستگير شد.
به گزارش دیار آفتاب؛سرگرد "مصطفي نوروزي" رئيس پليس فتا فرماندهي انتظامي استان مرکزي در گفت و گو با اراک امروز، گفت: در پي شکايت يکي از شهروندان با عنوان دسترسي غير مجاز از طريق شبکه هاي اجتماعي موضوع در دستورکار کارشناسان پليس فتا استان مرکزي قرار گرفت.


نوروزی اظهار کرد: پس از انجام تحقيقات فني و تخصصي کارشناسان پليس فتا مشخص شد که متهم با انجام اقدامات مجرمانه در يکي از شبکه هاي اجتماعي به اکانت شاکي دسترسي يافته و اقدام به سو، استفاده از فضاي شخصي اين فرد کرده است.


وی ادامه داد: در ادامه روند پيگيري پرونده با فعاليت هاي پليسي و تخصصي متهم شناسايي و ضمن هماهنگي با مقام قضايي به يگان انتظامي انتقال داده شد و پس از بررسي تجهيزات و تهيه مستندات به اتهام خود اعتراف کرد که در نهايت متهم به همراه پرونده و مستندات به مراجع قضايي معرفي شد.

نوروزي از شهروندان خواست که در صورت استفاده از شبکه هاي اجتماعي مي بايست ابتدا دانش خود را در اين خصوص ارتقاء داده و به ديگران اعتماد نکنيد چرا که کوچکترين غفلت مي تواند موجب بروز بزرگترين پشيماني شود.

انتهای پیام/ش

captcha
آخرین اخبار