دولت مطالبات تامین اجتماعی را با واگذاری شرکت های بزرگ، بپردازد 127 بیمار کرونای در استان بستری هستند/کمبود ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در سطح داروخانه‌های استان نداریم آمادگی ایران برای صادرات نظامی/سبد نیروهای مسلح برای تجارت جهانی ایران در تعمیر دکل‌های حفاری خودکفا شد آژانس اتمی نبود مواد هسته‌ای در سوله حادثه‌دیده سایت نطنز را تأیید کرد تمام رانت‌هایی که علیرضا زاکانی برای خانواده‌اش استفاده کرد! لباس کامپوزیت ایرانی برای راکت‌انداز مرگبار روسی/ دستیابی سپاه به تکنولوژی سلاحی که ارتش آمریکا به کمک اروپا تولید می‌کند +عکس فرمانده‌ای که در تاریخ گُم شد + تصاویر گویا مسجد او، جزئی از محیط خفقان‌زده پیش از انقلاب نبود! گلایه تولیدکنندگان از نرخ‌ دولت برای محصولات پتروتئینی و شیرخام
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷
کد خبر: 71277
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۹

گزارش تصویری| فعالیت صنوف در اراک پس از طرح فاصله گذاری هوشمند

اکثر صنوف در اراک پس از طرح فاصله گذاری هوشمند و با رعایت پروتکل های بهداشتی، فعالیت خود را آغاز کرده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از صنوف با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا ملزم به تعطیلی موقت شدند. این تعطیلی تا 23 فروردین ماه ادامه داشت و پس از آن با اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند، اکثر صنوف کار خود را از سر گرفتند.

رعایت فاصله یک متری میان افراد، وجود الکل یا آب ژاول در صنوف جهت ضد عفونی و رعایت دیگر پروتکل ها برای فعالیت اصناف الزامی است و در صورت عدم رعایت این موارد با آنان برخورد می شود.

ولی در این میان برخی افراد همچنان به این نکات بی توجه بوده و بعضا بدون استفاده از ماسک و دستکش اقدام به خرید و گشت و گذار در بازار می کنند که موجب نگرانی هایی نیز می شود.

captcha