خدمت رسانی بی وقفه سپاه در مناطق زلزله زده غرب هرمزگان/ اعلام آمادگی سپاه امام سجاد (ع) در ساخت منازل تخریبی+فیلم ۳۹ تیم امداد و نجات در مناطق زلزله زده هرمزگان حضور یافتند/برنامه ریزی‌های لازم جهت تامین ۴۰۰۰ تخته موکت و ۷۵۰۰ تخته پتو صورت گرفته است+فیلم سلبریتی یک شخص نیست یک رسانه است/ سلبریتی‌ها چگونه مدیریت می‌شوند؟ جهاد تبیین با رویکرد امیدآفرینی مهمترین رسالت امروز بسیج است/ایجاد و تثبیت ۲۳۰۰ فرصت شغلی به همت بسیج در کارخانجات استان مرکزی مستاجران در دریای پرتلاطم اجاره/ تعیین نرخ دستوری راهگشا است؟ ادعای بلومبرگ: مذاکرات دوحه احتمالا بعد از دیدار منطقه‌ای بایدن از سر گرفته می‌شود قطع برق ریشه ۳۰ درصد محصولات کشاورزی را خشکاند! پیش ثبت‌نام اربعین آغاز شد ضرورت بکارگیری مولدهای برق در ادارات و صنایع جان باختن یک هم استانی و شناسایی 23 بیمار جدید کرونایی
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۱
کد خبر: 711
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳
ابتکار قابل تامل برای فرجام برجام در محلات

نواخته شدن زنگ \"اقتدار ملی، عزت اسلامی، ایران آباد\" در محلات

مراسم زنگ "اقتدار ملی، عزت اسلامی، ایران آباد" در دبیرستان نمونه امام خمینی(ره) شهر محلات با حضور دانش آموزان و مسئولین شهرستان محلات نواخته شد.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از صبح محلات،

سید احمد سجادی فرماندار محلات در مراسم زنگ "اقتدار ملی، عزت اسلامی، ایران آباد" در دبیرستان نمونه امام خمینی(ره) شهر محلات در میان دانش آموزان و مسئولین شهرستان محلات ضمن تبریک به فرجام رسیدن برجام گفت: اگر چهار عامل مقامت مردمی، رهبری حکیمانه رهبر انقلاب، تدبیر دولت تدبیر و امید و تیم مجرب مذاکره کننده هسته‌ای نبود برجام به فرجام نمی‌رسید.

وی ادامه داد: اگر مقاومت غیورمندانه مردم شریف ایران در شرایط سخت تحریم‌ها و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری در کنار تدبیر اندیشمندانه دولت تدبیر و امید و تلاش های شبانه روزی تیم مذاکره کننده هسته‌ای نبود موضوع هسته‌ای ایران نیز همانند کشورهای لیبی و کره جنوبی سرانجامی سخت و بد داشت.

فرماندار محلات با اشاره به وضعیت نا به هنجار کشور در آغاز کار دولت یازدهم گفت: دولت تدبیر امید در شرایط ناگوار اقتصادی دولت را تحویل گرفت و اگر تدابیر حکیمانه ریاست جمهور و تجربه هیئت وزیران نبود آرامش کنونی را در حوزه اقتصادی شاهد نبودیم.

سجادی با اشاره به تصویب شش قطعنامه علیه ایران در مجامع جهانی گفت: علیرغم فشارهای جهانی بر ایران به واسطه مقاومت مردم و دولتمردان اتفاق ناگواری همانند لیبی و کره جنوبی بر ما واقع نشد و ضمن حفظ سایت‌های هسته‌ای فناوری و علم روز هسته‌ای نیز در اختیار ما قرار خواهد گرفت و به همین واسطه امروز می‌توانیم با افتخار سر خود را بالا بگیریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص شرایط پسا برجام اظهار کرد: پس از به فرجام رسیدن برجام فرصتی در اختیار کشور، مردم و دولتمردان قرار گرفت تا بتوانند با جهان تعامل برقرار کند و باید تلاش کنیم تا از این فرصت به نفع منافع کشور استفاده کنیم و این فرصتی برای بالندگی کشور است.

فرماندار محلات با اشاره به موضوع انتخابات گفت: در جمهوری اسلامی تمامی ارکان به رای مستقیم و یا غیر مستقیم مردم انتخاب می‌شوند و به طور میانگین از ابتدای انقلاب تا کنون هر سال یک انتخابات برگزار کرده‌ایم که هر کدام در جای خود خوب و اثر گذار نیز بوده است.

سجادی لازمه انتخابات خوب و اثر گذار را در ارتقاء منزلت، جایگاه و اقتدار کشور دانست و افزود: ایجاد شور و نشاط و افزایش سرمایه انسانی، ایجاد مشروعیت و مقبولیت در نظام و افزایش مشارکت ملی و حداکثری در انتخابات تاثیرات خوبی در داخل و خارج از کشور خواهد داشت.

وی ادامه داد: هر عامل که باعث عدم مشارکت حداکثری مردم شود نوعی خیانت به کشور است و مشارکت حداکثری باید در دستور کار همه مسئولین باشد.

فرماندار محلات همچنین بیان کرد: رعایت اخلاق انتخاباتی توسط ناظران و مجریان، واگذاری حق انتخاب به مردم و شفافیت در برگزاری انتخابات را لازمه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دانست.

سجادی در خاتمه اظهار کرد: اطراف کشور را جنگ و نا امنی فرا گرفته است و اگر مجلسی قوی در کنار دولت قوی  تشکیل شود نتایج مطلوبی حاصل خواهد شد و عدم این ناهماهنگی میان دولت و مجلس راه پیشرفت را بر کشور خواهد بست.

صبح محلات: نواخته شدن زنگ

صبح محلات: نواخته شدن زنگ

صبح محلات: نواخته شدن زنگ

صبح محلات: نواخته شدن زنگ

صبح محلات: نواخته شدن زنگ

انتهای پیام/ش

captcha
آخرین اخبار