ابتلای ۲۱۳۳ نفر به کرونا در استان مرکزی/شناسایی ۳۰ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته هواداران منتخب گچساران در فضای مجازی با اسلحه، نمایندگان منتقد را تهدید کردند! انفجار 2 سيلندر گاز كلر در اتوبان ساوه – تهران/7 نفر راهي بيمارستان شدند افشاگری داورزنی درباره اختلاف وزیر ورزش و کی‌روش کدام نهاد دولتی به نمایندگان کارت هدیه داد؟ ارزش تقریبی سهام عدالت ۱۵میلیون تومان شد ثبت نام ۵ میلیون نفر در طرح فروش فوق العاده خودرو / جریمه واریز نکردن مبلغ بعد از قرعه کشی مشخص شد اصلاح روش سهمیه‌بندی بنزین در دستور کار مجلس یازدهم قیمت روز گوشی موبایل در ۱۱ خرداد انتخاب سکان‌دار تازه انجمن هنرهای نمایشی/شفاف‌سازی پیگیری می‌شود؟
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷
کد خبر: 70931
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴

وزیر کشور: عملکرد استان مرکزی در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی موفق است

«عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور روز پنجشنبه با صدور پیامی به استاندار مرکزی اعلام کرد: عملکرد این استان در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی موفق بوده است.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از ایرنا «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور روز پنجشنبه با صدور پیامی به استاندار مرکزی اعلام کرد: عملکرد این استان در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی موفق بوده است.

در این پیام که نسخه‌ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: کارنامه موفق استان مرکزی در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی حاصل تلاش شبانه‌روزی تمامی مسوولان و برنامه کارآمد ستاد  مبارزه با کرونا بوده است.

وزیر کشور در این پیام افزوده است: نتیجه و ثمره این مجاهدت  تحقق شکوه حماسه همبستگی و اتحاد ملی در مبارزه با کووید ۱۹ است و جا دارد از زحمات شما و تمامی ارکان اجرایی استان شامل معاونان، فرمانداران، بخشداران و دهیاران و سایر افتخارآفرینان  در این حماسه تشکر شود.

در ادامه پیام آمده است: امید است در سایه جدیت در تداوم اقدامات پیشگیرانه و مداخله‌ای و هماهنگی‌ پیوسته تا پایان اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی زودتر کرونا مهار شود.  

ویروس کرونا نخستین‌بار در ووهان چین مشاهده شد و با سرعت انتقال بالا اکنون بیشتر کشورهای جهان را آلوده کرده است.

captcha