مشارکت ۴۹ درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری/بیاتی از حوزه تفرش،آشتیان و فراهان به مجلس راه یافت/پایان شمارش آرای شورای شهر در استان مرکزی مضرات شیر موز که باورش سخت است!  ۹ فوتی و شناسایی ۱۳۶مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  اعضای منتخب دوره ششم شورای شهر خنداب و جاورسیان مشخص شدند 2 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی  منتخبین شورای شهرهای کمیجان و میلاجرد مشخص شدند سقوط بالگرد حامل صندوق‌های اخذ رای در دزفول/ یک نفر کشته و ۱۱ زخمی درخشش ملت در اولین آزمون قرن/ آیت‌الله رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهور ایران اسامی اعضای دوره ششم شورای شهر تفرش اعلام شد کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۹
کد خبر: 70905
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان مرکزی؛

82 درصد جمعیت استان مرکزی علیه کرونا غربالگری شدند/شناسایی 20 مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی 20 مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به 1193 نفر رسیده است.

سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی 20 مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به 1193 نفر رسیده است.

جمالیان در مورد موارد جدید کووید۱۹ در استان اظهار کرد: از 20 مورد جدید به این ویروس در ۲۴ ساعت گذشته، 9 مورد اراک، پنج مورد ساوه و زرندیه، دلیجان و خمین هر کدام دو نفر، فراهان و آشتیان هم یک مورد بوده است.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ گذشته سه نفر در اثر ابتلا به کووید۱۹ در استان جان خود را از دست داده است و بر این اساس تعداد فوتی های این بیماری تا کنون به 104 نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از  ۶۵درصد مبتلایان در استان مرکزی بهبود یافته اند بیان کرد: خوشبختانه از ابتدای شیوع بیماری در استان مرکزی روند بهبودی بیماران کووید۱۹ روند افزایشی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: تاكنون تعداد یک میلیون و 172 هزار نفر حدود 82 درصد از جمعيت استان مركزي مورد غربالگري قرار گرفته اند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار