دارایی واقعی سهام عدالت خود را ببینید واکنش حساب توئیتری دفتر رهبر انقلاب به ماجرای رومینا گزارش؛ چه زمانی طلا ارزان می شود؟/ پیش بینی سبزپوشی بورس در هفته آینده آیا دولت آمریکا ماشه را بر پیکر نیمه‌جان برجام خواهد کشید؟ ترامپ احیای برجام را برای دولت بعدی آمریکا دشوار کرده است واکنش میثم مطیعی به ماجرای قتل رومینا اشرفی اختصاصی| امتیازدهی نمایندگان برای عضویت در کمیسیون‌های مجلس بازنگری می‌شود رساندن بنزین به ونزوئلا پاسخ محکمی به زورگویی‌های آمریکا بود آغاز پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار خودرو بزودی/ تحویل ۲۲ هزار خودرو از هفته آینده قاسم‌پور: آسیه پناهی و ساکنان شهرک فدک کرمانشاه قربانی رویه‌های غلط اداری شده‌اند
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۳
کد خبر: 70905
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان مرکزی؛

82 درصد جمعیت استان مرکزی علیه کرونا غربالگری شدند/شناسایی 20 مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی 20 مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به 1193 نفر رسیده است.

سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی 20 مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در استان شناسایی شده است و به این ترتیب مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به 1193 نفر رسیده است.

جمالیان در مورد موارد جدید کووید۱۹ در استان اظهار کرد: از 20 مورد جدید به این ویروس در ۲۴ ساعت گذشته، 9 مورد اراک، پنج مورد ساوه و زرندیه، دلیجان و خمین هر کدام دو نفر، فراهان و آشتیان هم یک مورد بوده است.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ گذشته سه نفر در اثر ابتلا به کووید۱۹ در استان جان خود را از دست داده است و بر این اساس تعداد فوتی های این بیماری تا کنون به 104 نفر رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از  ۶۵درصد مبتلایان در استان مرکزی بهبود یافته اند بیان کرد: خوشبختانه از ابتدای شیوع بیماری در استان مرکزی روند بهبودی بیماران کووید۱۹ روند افزایشی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: تاكنون تعداد یک میلیون و 172 هزار نفر حدود 82 درصد از جمعيت استان مركزي مورد غربالگري قرار گرفته اند.

انتهای پیام/

captcha