برگزاری میزگرد تبیین ابعاد شخصیتی امام خمینی(ره) برای نسل نوجوان محصور کردن امام در زمان خودش ظلم بزرگی است/ دشمنان داخلی و خارجی با کمک هم به دنبال تحریف امام هستند/ وظیفه انقلابیون، بازخوانی مکتب امام سَر زن ترینِ تاریخ در جنگ با سرطان/ یک نفوذی در اردوگاه سرخ/ مأموریت پنهان یحیی بزخری سهام عدالت در بانک‌ها/ تب تسخیر کاخ سفید/ زاگرس بیابان می‌شود/ مصوبه ضد فرزندآوری! وجه مهم و اصلی اعتراضات آمریکا، اعتراض اقتصادی به نظام سرمایه داری است شناسایی ۲۲ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی جدیدترین جزئیات از پرونده جنجالی رومینا/ چه کسی پدر دختر تالشی را عصبانی کرد؟ سهام عدالت را حراج نکنید 6 توصیه آیت‌الله جنتی به نمایندگان مجلس بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها از ابتدای مهرماه انجام می‌شود
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
کد خبر: 70817
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹

حماس شماری از جاسوسان رژیم صهیونیستی را در نوار غزه دستگیر کرد

سرویس‌های امنیت داخلی جنبش حماس در نوار غزه اعلام کردند که تعدادی از مزدوران رژیم صهیونیستی را دستگیر کرده‌اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری الخلیج‌الجدید سرویس‌های امنیت داخلی جنبش حماس در نوار غزه٬ از بازداشت تعدادی از جاسوسان رژیم صهیونیستی که بر فعالیت‌های مربوط به راهپیمایی‌های بازگشت در مرزهای شرقی نوار غزه نظارت داشتند خبر دادند.

سرویس‌های امنیت داخلی حماس شب گذشته جزئیات مربوط به یکی از این جاسوسان را که 60 سال دارد و از سال 1994 با اطلاعات اسرائیل در ارتباط است، منتشر کردند.

این مزدور رژیم اشغالگر اعتراف کرد که از سال 1994 با افسری موسوم به «ابوداود»٬ در سال 2009 با دو افسری که ادعا می‌کردند نامشان جلال و جهاد است و در سال 2016 با افسری موسوم به شفیق و در سال 2017 نیز از طریق افسرانی به‌نام‌های زاهر و ریاض٬ برای اطلاعات رژیم صهیونیستی جاسوسی می‌کرده است.

وی در ادامه اعترافاتش اظهار داشت که او مامور ارائه اطلاعاتی از تعدادی از شخصیت‌های مقاومت فلسطین و نیز نیروهای سرویس امنیت داخلی آن و نیروهای امنیتی فلسطین و نیز اخبار مربوط به راهپیمایی‌های بازگشت به صهیونیست‌ها بوده است.

سرویس‌های امنیت داخلی حماس در نوار غزه٬ تعداد جاسوسان دستگیرشده را افشا نکردند.

انتهای پیام/

captcha