زندگی فاطمه زهرا(س) در تاریخ، یک نقطه درخشان و استثنایی است/ چرا پیامبر دست دخترش را بوسید حضرت زهرا(س) تا پای جان از ولایت زمان خود دفاع کردند اقیانوس هند زیر سایه موشک‌های بالستیک سپاه/ اهداف دریایی از فاصله ۱۸۰۰ کیلومتری منهدم شدند خبر مهم در اردوی سرخ ها؛ پرسپولیس به جام باشگاه‌های جهان می‌رود؟! سکوت رسانه‌های غربی در قبال مرگ و میر ناشی از واکسن فایزر رئیسی: ۳۰ هزار نفر به قشم رفته‌اند! هر پیک مساوی است با ۸ تا ۱۰ هزار مرگ / مدارس به هیچ وجه به صورت اجباری برگزار نخواهد شد کشف 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در فراهان مکتب و مسیر شهدا برای جامعه و مردم امیدآفرین و نشاط بخش است شهدا نماد مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر قدرت های استکباری هستند بنزین تشویقی ایام کرونایی صحت ندارد / سهمیه بندی بنزین تغییر نکرده است
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
کد خبر: 70817
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹

حماس شماری از جاسوسان رژیم صهیونیستی را در نوار غزه دستگیر کرد

سرویس‌های امنیت داخلی جنبش حماس در نوار غزه اعلام کردند که تعدادی از مزدوران رژیم صهیونیستی را دستگیر کرده‌اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری الخلیج‌الجدید سرویس‌های امنیت داخلی جنبش حماس در نوار غزه٬ از بازداشت تعدادی از جاسوسان رژیم صهیونیستی که بر فعالیت‌های مربوط به راهپیمایی‌های بازگشت در مرزهای شرقی نوار غزه نظارت داشتند خبر دادند.

سرویس‌های امنیت داخلی حماس شب گذشته جزئیات مربوط به یکی از این جاسوسان را که 60 سال دارد و از سال 1994 با اطلاعات اسرائیل در ارتباط است، منتشر کردند.

این مزدور رژیم اشغالگر اعتراف کرد که از سال 1994 با افسری موسوم به «ابوداود»٬ در سال 2009 با دو افسری که ادعا می‌کردند نامشان جلال و جهاد است و در سال 2016 با افسری موسوم به شفیق و در سال 2017 نیز از طریق افسرانی به‌نام‌های زاهر و ریاض٬ برای اطلاعات رژیم صهیونیستی جاسوسی می‌کرده است.

وی در ادامه اعترافاتش اظهار داشت که او مامور ارائه اطلاعاتی از تعدادی از شخصیت‌های مقاومت فلسطین و نیز نیروهای سرویس امنیت داخلی آن و نیروهای امنیتی فلسطین و نیز اخبار مربوط به راهپیمایی‌های بازگشت به صهیونیست‌ها بوده است.

سرویس‌های امنیت داخلی حماس در نوار غزه٬ تعداد جاسوسان دستگیرشده را افشا نکردند.

انتهای پیام/

captcha