مجلس یازدهم برای اصلاح شیوه سهمیه بندی بنزین دست به کار خواهد شد رزمایش کمک مومنانه نماد از خودگذشتگی است/ تهیه و توزیع7450 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در شازند صنعت بازی‌ رایانه‌ای را با سوپرمارکت اشتباه نگیرید/ رشد ۷۰ درصدی هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره موج دوم شیوع ویروس کرونا شناسایی ۱۴ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی/فوت 170 نفر بر اثر ابتلا به کرونا در استان آمریکای جنایتکار با تحریم نیروی انتظامی به اهداف پلید خود نخواهد رسید غرق شدگی جوان 23 ساله در آبشار روستای آقچه قلعه ساوه ناجا یکی از مؤلفه‌های عزت و اقتدار ایران/پنج تن از شهدای مدافع امنیت نیروی انتظامی استان مرکزی را بیشتر بشناسید +تصاویر واژگونی پراید در محور زرنديه - بوئین زهرا یک کشته برجا گذاشت آمریکا با تحریم نیروی انتظامی امنیت ملی را نشانه گرفته است/همه ملت پشتیبان ناجا هستند
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱
کد خبر: 70755
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳

عملیات گندزدایی و ضدعفونی شهرک ولیعصر اراک انجام شد

یگان مستقل جنگ نوین گروه مهندسی 42 قدر با کمک بسیجیان در یک اقدامی جهادی شهرک ولیعصر اراک را گندزدایی و ضدعفونی کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛یگان مستقل جنگ نوین گروه مهندسی 42 قدر با کمک بسیجیان در یک اقدامی جهادی شهرک ولیعصر اراک را گندزدایی و ضدعفونی کردند.

ستوان یکم پاسدار بهنام بختیاری فرمانده یگان مستقل جنگ نوین گروه مهندسی 42 قدر در گفتگو با دیار آفتاب؛ در آغاز عملیات ضدعفونی شهرک ولیعصر(عج) اراک گفت: این اقدام در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و ضدعفونی معابر و اماکن شهرک ولیعصر(عج) با حجم قابل توجهی مواد ضدعفونی‌کننده انجام می‌شود.

وی افزود: عملیات ضدعفونی و گندزدایی شهرک ولیعصر(عج) با همکاری و مشارکت بسیجیان، جهادگران، یگان مستقل جنگ نوین گروه مهندسی ۴۲ قدر و حوزه بسیج شهدای بدر انجام می‌شود.

فرمانده یگان مستقل جنگ نوین گروه مهندسی 42 قدر ادامه داد: عملیات ضدعفونی و گندزدایی این شهرک که صبح امروز آغاز شده و تا عصر امروز ادامه دارد با استفاده از دستگاه‌های مدرن رفع آلودگی دستگاه‌های هولدر و دلت و با به کارگیری نیروهای متخصص انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: کلیه امکانات و تجهیزات گندزدایی گروه مهندسی 42 قدر از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اختیار گروه های جهادی قرارگرفته و تا امروز خوشبختانه اقدامات خوبی انجام شده است.

بختیاری در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با یاری خداوند و مشارکت و همکاری مردم بتوانیم هرچه سریعتر این ویروس منحوس کرونا را از کشور خارج کنیم.

انتهای پیام/

captcha