فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی مطرح کرد

تولید روزانه 30 هزار ماسک در سطح استان توسط گروه های جهادی/ به کارگیری 9 هزار جهادگر در مقابله با ویروس کرونا

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: یکی از برکات فعالیت های مردمی بحث انسجام و فرهنگ بسیجی است که در امت ما نهادینه شده است.
کد خبر: ۷۰۷۴۵ تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امروز در بازدید از کارگاه های مردمی تولید تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا، در جمع خبرنگاران گفت: یکی از برکات این دست فعالیت های مردمی که شاهد آن هستیم بحث انسجام و فرهنگ بسیجی است که در امت ما نهادینه شده است.

کریمی بسیج مردمی را راهکار امام (ره) برای نگهبانی از انقلاب عنوان کرد و افزود: امروز با همه وجود درک می کنیم که فرهنگ بسیج نهادینه شده و بر پایه اخلاص در نیت و تقوای در عمل استوار است.

وی افزود: یک روز نیاز بود که مردم در دفاع مقدس ورود پیدا کنند و یک روز در سیل و زلزله و امروز هم در مقابله با این بیماری منحوس که باید گفت این حضور مردمی جلوه ی ویژه ای از ایثارگری امت اسلامی در بخش های مختلف است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: شاهد هستیم که همه پای کار آمده اند و ان شاءالله به برکت همین همبستگی این بیماری را شکست دهیم و در این جبهه هم با توکل بر خدا به پیروزی خواهیم رسید.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن بیان اینکه در حال حاضر روزانه 25 تا 30 هزار ماسک توسط گروه های مردمی و جهادی تولید می شود، اظهار کرد: تا به حال قریب به 300 هزار ماسک توسط این گروه های داوطلب تولید شده است و همچنین بسته های بهداشتی نیز به همین میزان تهیه و بین مردم توزیع می گردد.

کریمی با تاکید براینکه گروه های جهادی از ابتدای اعلام شیوع بیماری در کشور فعالیت خود را آغاز کرده اند، عنوان کرد: ابتدا 13 هزار نفر در قالب 69 گروه جهادی با استعداد های مشخص سازماندهی شدند که تا به امروز حدود 9 هزار نفر از این افراد به کار گیری شده اند.

انتهای پیام/