مجلس یازدهم به‌جای شعار در عمل کارآمدی خود را ثابت می کند گفت‌وشنود تسنیم با مقام بانک مرکزی|چرا بعد ۴۰سال تورم را حل نکردیم؟ شاپور محمدی: روی تورم ۲۲درصد هم‌قسم شدیم؛ مشکل عرضه است؛ تردید در دوام دلار ۲۲هزاری تصمیم‌ نهایی درباره زمان برگزاری کنکورها امروز اعلام می‌شود تامین مالی پروژه‌های صنعت نفت از طریق بورس/ 30 میلیارد دلار برای تکمیل پروژه‌های پتروشیمی لازم است نیویورک‌تایمز | سند توافق ایران-چین ضربه سنگینی به سیاست‌‌های ضدایرانی ترامپ است استقلال همچنان در سراشیبی سقوط/ فقط دو امتیاز از چهار بازی آخر! انتخابات پویا ۷| پرونده ویژه اصلاح نظام انتخابات؛ رئیس‌‌جمهور آینده؛ خروجی قانون انتخابات فعلی یا بعدی؟ / فرصت‌سوزی دولت در لایحه‌‌ جامع انتخابات هرکاری که به نفع ملت ما باشد دشمن با آن مخالفت می‌کند/ بنیاد مستضعفان مثل همه بنگاه ها مالیات می دهد لیگ کشتی مانند لیگ فوتبال/ پروتکل‌های خاص برای برگزاری لیگ سپاه از هیچ رسانه‌ و خبرنگاری شکایت نکرده است
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
کد خبر: 70742
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم:

همکاری اصناف در پیشگیری از کرونا قابل تقدیر است/ دولت حمایت های لازم را از کسبه داشته باشد

منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه اصناف همواره در برهه های حساس به کمک دولت ها آمده اند گفت: یک روز در دوران دفاع مقدس و امروز هم با توجه به شیوع ویروس کرونا اصناف با تعطیلی صنوف و راه اندازی کارگاه های تولید ماسک دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده اند که این اقدامات بسیار ارزشمند است.

محمد حسن آصفری، منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم امروز در جریان بازدید از کارگاه تولید ماسک اتاق اصناف مرکز استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ ضمن تقدیر و تشکر از اتاق اصناف مرکز استان مرکزی گفت: اصناف همواره در برهه های حساس به کمک دولت ها آمده اند و نقش خوشان را در کمک به نظام و کشور داشته اند.

آصفری اظهار کرد: یک روز در دوران دفاع مقدس و امروز هم با توجه به شیوع ویروس کرونا اصناف با تعطیلی صنوف و راه اندازی کارگاه های تولید ماسک دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده اند که این اقدامات بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: با شیوع ویروی کرونا شاهد تعطیلی دو ماهه بسیار از صنوف در پیک کاریشان یعنی در ایام پایانی سال و نوروز هستیم در حالی که بسیاری از این صنوف مغازه های اجاره ای دارند و بنا به درآمدهای روزانه ای که داشته اند هزینه های خودشان را پرداخت می کردند.

منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه تمام صنوف با تعطیل کردن واحدهای صنفی خودشان دستور دولت را اجرایی کردند بیان کرد: امیدواریم با فروکش کردن ویروس کرونا شاهد حمایت های اساسی دولت از اصناف باشیم.

وی ادامه داد: انتظار داریم دولت به منظور حمایت از صنوف، چندین ماه صنوفی که در این ایام تعطیل شده اند از پرداخت مالیات معاف کند.

آصفری اضافه کرد: در کنار این دولت باید تسهیلات با سودهای کم و حتی تسهیلات بلاعوض را از محل یارنه های بنزین و یا سایر بخش ها برای حمایت از صنوف اختصاص دهد.

منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه بیش از 80 هزار نفر در استان در صنوفی که تعطیل شده اند فعالیت داشته اند اظهار کرد: در صورتی که دولت حمایت های لازم را از صنوف نداشته باشد بعد از پایان کرونا تازه آغاز مشکلات اصناف را خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: امید می رود با حمایت های که از سوی دولت برای اصناف خواهیم داشت بتوان بخشی از مشکلات این قشر از جامعه را حل کنیم.

انتهای پیام/

captcha