کدام نهاد دولتی به نمایندگان کارت هدیه داد؟ بیانیه نمایندگان مجلس یازدهم/ پنج خصوصیتی که ضامن موفقیت مجلس یازدهم خواهد بود ادعای عجیب مقام رده بالای فدراسیون فوتبال/ فیفا فقط ۲ ایراد به اساسنامه گرفته است در خانه ملت کار کنید؛ در خانه خودتان قرآن بخوانید!/ حجاریان: بنا بود عده‌ای از فرماندهان سپاه مجازات شوند اندیشه امام خمینی موازنه قدرت در عرصه جهانی را تغییر داد 5 میلیون نفر در صف قرعه‌کشی خودرو/ نیمی از متقاضیان خریدار پارس TU5 ترامپ برای پیروزی در انتخابات تروریسم‌نژادی را ترویج کرد/ وضعیت فعلی در آمریکا نتیجه تفکر داروینیسم است نحوه دریافت و اجرای سفارش فروش مشمولین سهام عدالت ابلاغ شد کت و شلوارهایی که به خاطر پرو رایگان چند میلیون گران تر فروخته می‌شوند/ تکرار تجربه ناموفق سایت 5040 در سایت یقه آخرین وضعیت تجارت خارجی کشور/ رشد ۶۰درصدی صادرات و واردات نسبت به فروردین
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۸
کد خبر: 70698
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰
گزارش تصویری/

تهیه بسته های غذایی استریل شده برای کادر درمانی اراک توسط گروه جهادی مسجد ولایت

بسته های غذایی استریل شده برای کادر درمانی اراک توسط گروه جهادی مسجد ولایت تهیه شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ در مجموعه قرارگاه زیستی جهادی مسجد ولایت شهرک الغدیر شهراراک به کمک خیرین مقدار ۴۰۰ کیلوگرم شیر موز به همراه ۶۰۰ عدد کیک و مقداری شکلات تهیه شد و به صورت بسته بندی شده و استریل شده در اختیار بیمارستان های ولیعصر ،خوانساری و درمانگاههای ثارالله، الزهرا، سیدالشهدا و امام رضا (ع)قرار داده شد که این مقدار پذیرایی و مواد تغذیه هم برای بیماران کرونایی تهیه شده و هم برای کادر درمانی که در حال جهاد هستند.

هدف مجموعه از این اقدام که در روز ولادت سید و سرور شهیدان امام حسین (ع) و روز پاسدار صورت گرفت ، قوت قلب و قدر دانی از پاسداران سلامت بود . چرا که ملت ایران نگاهشان به کادر درمانی همان نگاهی است که به پاسداران و جهاد گران در هشت سال دفاع مقدس داشتند . پس کادر درمانی هم پاسدارند ، پاسدار سلامت .

انتهای پیام/ 

captcha