«عباس راکی» دیدار آلومینیوم اراک و ماشین سازی تبریز را سوت می زند آغاز فعالیت‌ گروه‌های شغلی 1 و 2 از شنبه در اراک+فهرست مشاغل شمار مبتلایان به کرونا در استان مرکزی به 32136 نفر رسید/شناسایی 143 مورد مبتلا به کووید 19 در ۲۴ ساعت گذشته اصول عدالتِ قانون اساسی در حوزه اجرا نادیده گرفته شد| گفتگو با بهادری جهرمی درخواست مشاور امنیتی پیشین ترامپ برای بر‌گزاری مجدد انتخابات هر کس ایرانی ها را بشناسد می داند که آنها شکست ناپذیرند سرانجام مگاپروژه جنوب شرق کشور در هاله ای از ابهام/ ناامیدی از حق آبه رهاورد دیپلماسی ضعیف وزارت نیرو و امور خارجه است طرح مجلس، ابزاری برای ناکام گذاشتن پروژه مشترک «نتانیاهو- بایدن» / چرا اصلاح طلبان با «زبان اقتدار» مشکل دارند!؟ کاهش محدودیت‌های کرونایی دو هفته‌ای از شنبه؛ هشدار‌ها درباره خیز مجدد کرونا با عادی انگاری حال عمومی آیت‌الله مصباح‌یزدی مساعد شد
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۲
کد خبر: 70694
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸

گروه جهادی کارگران شرکت آذرآب اراک در خط مقدم مبارزه با کرونا

کارگران شرکت آذرآب اراک کار شایسته انجام داده و در فراخوانی اعلام کردند که رایگان وسایل منزل کادر درمان را تعمیر خواهند کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ اسم شرکت آذرآب که به گوش می رسد ناخودآگاه به یاد تجمعات و تظاهرات کارگران این شرکت در آبان ماه سال ۹۸ در اعتراض به حقوق و مزایایشان می افتیم. اما این بار به طریقی دیگر این کارگران رسانه ای شدند. از دل همین کارگران معترض، گروه جهادی شهید مسلمی شکل گرفته است و در حال خدمت رسانی به مردم می باشد.

با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا و جهت یاری رساندن به خانواده کادر درمان، شرکت آذرآب و اعضا فنی گروه جهادی شهید مسلمی شرکت آذرآب کارهای ضروری تعمیرات( آبگرمکن،ماشین لباسشویی و… ) منازل این عزیزان و همکاران خود در آذرآب را بدون دریافت دستمزد و در اسرع وقت انجام می دهد.

لازم به ذکر است گروه جهادی شهید مسلمی در سال ۹۶ آعاز به کار کرد و اکنون با ۸۵ نفر در حال خدمت رسانی به مردم است. از فعالیت‌های این گروه می توان به فعالیتهای عمرانی (نصب سازه،صندوق قرض الحسنه،تحت پوشش داشتن ۳۰ خانوار بی بضاعت، تعمیرات لوازم خانگی ،صنعتی ،تهیه لوازم التحریر،تولید وتوزیع ماسک، گندزدایی شرکت آذرآب و سطح شهر با همکاری مجمع جهادی استان و ادارت مرتبط،تهیه و توزیع پک غذایی برای بیماران نیازمند درگیر بیماری کرونا،اهدا گل به کادر درمانی درگیر با بیماران کرونایی و … اشاره کرد.

در فراخوان جدید گروه جهادی شهید مسلمی آمده است که هر کدام از کادر درمان محترم که نیاز به‌ خدمات تعمیراتی داشته باشند می توانند با ارسال پیامک به شماره ۰۹۱۸۳۶۳۶۳۸۰ از خدمات جهادی این گروه بهره مند شوند.

انتهای پیام/

captcha