کدام نهاد دولتی به نمایندگان کارت هدیه داد؟ بیانیه نمایندگان مجلس یازدهم/ پنج خصوصیتی که ضامن موفقیت مجلس یازدهم خواهد بود ادعای عجیب مقام رده بالای فدراسیون فوتبال/ فیفا فقط ۲ ایراد به اساسنامه گرفته است در خانه ملت کار کنید؛ در خانه خودتان قرآن بخوانید!/ حجاریان: بنا بود عده‌ای از فرماندهان سپاه مجازات شوند اندیشه امام خمینی موازنه قدرت در عرصه جهانی را تغییر داد 5 میلیون نفر در صف قرعه‌کشی خودرو/ نیمی از متقاضیان خریدار پارس TU5 ترامپ برای پیروزی در انتخابات تروریسم‌نژادی را ترویج کرد/ وضعیت فعلی در آمریکا نتیجه تفکر داروینیسم است نحوه دریافت و اجرای سفارش فروش مشمولین سهام عدالت ابلاغ شد کت و شلوارهایی که به خاطر پرو رایگان چند میلیون گران تر فروخته می‌شوند/ تکرار تجربه ناموفق سایت 5040 در سایت یقه آخرین وضعیت تجارت خارجی کشور/ رشد ۶۰درصدی صادرات و واردات نسبت به فروردین
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۹
کد خبر: 70694
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸

گروه جهادی کارگران شرکت آذرآب اراک در خط مقدم مبارزه با کرونا

کارگران شرکت آذرآب اراک کار شایسته انجام داده و در فراخوانی اعلام کردند که رایگان وسایل منزل کادر درمان را تعمیر خواهند کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ اسم شرکت آذرآب که به گوش می رسد ناخودآگاه به یاد تجمعات و تظاهرات کارگران این شرکت در آبان ماه سال ۹۸ در اعتراض به حقوق و مزایایشان می افتیم. اما این بار به طریقی دیگر این کارگران رسانه ای شدند. از دل همین کارگران معترض، گروه جهادی شهید مسلمی شکل گرفته است و در حال خدمت رسانی به مردم می باشد.

با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا و جهت یاری رساندن به خانواده کادر درمان، شرکت آذرآب و اعضا فنی گروه جهادی شهید مسلمی شرکت آذرآب کارهای ضروری تعمیرات( آبگرمکن،ماشین لباسشویی و… ) منازل این عزیزان و همکاران خود در آذرآب را بدون دریافت دستمزد و در اسرع وقت انجام می دهد.

لازم به ذکر است گروه جهادی شهید مسلمی در سال ۹۶ آعاز به کار کرد و اکنون با ۸۵ نفر در حال خدمت رسانی به مردم است. از فعالیت‌های این گروه می توان به فعالیتهای عمرانی (نصب سازه،صندوق قرض الحسنه،تحت پوشش داشتن ۳۰ خانوار بی بضاعت، تعمیرات لوازم خانگی ،صنعتی ،تهیه لوازم التحریر،تولید وتوزیع ماسک، گندزدایی شرکت آذرآب و سطح شهر با همکاری مجمع جهادی استان و ادارت مرتبط،تهیه و توزیع پک غذایی برای بیماران نیازمند درگیر بیماری کرونا،اهدا گل به کادر درمانی درگیر با بیماران کرونایی و … اشاره کرد.

در فراخوان جدید گروه جهادی شهید مسلمی آمده است که هر کدام از کادر درمان محترم که نیاز به‌ خدمات تعمیراتی داشته باشند می توانند با ارسال پیامک به شماره ۰۹۱۸۳۶۳۶۳۸۰ از خدمات جهادی این گروه بهره مند شوند.

انتهای پیام/

captcha