بازدید استاندار مرکزی از طرح فاصله گذاری اجتماعی قدردانی مجدد رهبر انقلاب از مجموعه درمانی کشور/ طرح غربالگری کار بزرگی است گزارش تصویری| بازدید فرمانده سپاه استان و استاندار مرکزی از کارگاه های تولید ماسک اراک پوستر/ ولادت امام سجاد(ع) بزرگترین واحد صنفی تولید ماسک کشور در استان تهران افتتاح شد+تصاویر فرضیه ترور بیولوژیکی با کرونا منتفی نیست/ آمریکایی‌ها برای ایرانیان اشک تمساح می‌ریزند ناگفته‌های غسالِ زن از درگذشتگان کرونایی فاطمی‌نیا: درک عظمت حضرت عباس(ع) از عقول ما خارج است حضور تمام عیار سپاه و بسیج در مبارزه با بیماری منحوس/ فعالیت های گروه های مردمی در تامین تجهیزات پزشکی، نشانه ی وحدت ملی و روحیه بسیجی ملت تولید روزانه 30 هزار ماسک در سطح استان توسط گروه های جهادی/ به کارگیری 9 هزار جهادگر در مقابله با ویروس کرونا
دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۲
کد خبر: 70584
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳

کشف 44 کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس در استان مرکزی 

 جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف 44 کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس در توقیف یک دستگاه خودروی سواری در یکی از محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"یوسف سپهوند" جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: با تدوین و اجرای طرح های عملیاتی ويژه پلیس استان در مبارزه با مواد مخدر در سال جدید، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر یکی از شهرستان های استان در انجام تحقیقاتی از جابجایی مقادیری مواد مخدر توسط یک دستگاه خودروی سواری مطلع شدند.

وی افزود: با اجرای تمهیدات خاص پلیسی، این خودرو در یکی از محورهای مواصلاتی استان شناسایی و توقیف شد و مورد بازرسی قرار گرفت.

این مقام انتظامی انتظامی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو مقدار 44 کیلوگرم تریاک که به شکل ماهرانه ای در این خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

سپهوند با بیان تشدید طرح های مبارزه با مواد مخدر در سال جدید گفت: فرد دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha