استان مرکزی با 164هزار سالمند سومین استان پیر کشور است/ کرونا عامل آسیب روحی و جانی به سالمندان رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور وارد اراک شد مراسم زیارت اربعین از منازل در سراسر کشور برگزار می‌شود ارزش اقتصادی هفت کیلوگرم گل خشک، معادل یک بشکه نفت است/ چگونه محلات به هلند ایران تبدیل شد آماده میزبانی از وزیران خارجه آذربایجان و ارمنستان هستیم گروسی: سال گذشته بیش از ۴۰۰ بازرسی در ایران داشتیم مجیدی به نیمکت استقلال نزدیک شد/ خوشبختی یحیی با دبل عیسی/ مستر پیتر! هرگز یک ایرانی را تحقیر نکن نسل کشی غیررسمی در آمریکا/ پیشتازی تورم مسکن از تسهیلات ۴۰۰ میلیونی/ ورود مقامات قضائی به ماجرای مصادره‌ها امیر جدید کویت کیست؟/ تداوم نقش میانجی‌گرایانه در دوره «شیخ نواف» قیمت روز گوشی موبایل در ۱۰ مهر
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
کد خبر: 70584
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳

کشف 44 کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس در استان مرکزی 

 جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف 44 کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس در توقیف یک دستگاه خودروی سواری در یکی از محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"یوسف سپهوند" جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: با تدوین و اجرای طرح های عملیاتی ويژه پلیس استان در مبارزه با مواد مخدر در سال جدید، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر یکی از شهرستان های استان در انجام تحقیقاتی از جابجایی مقادیری مواد مخدر توسط یک دستگاه خودروی سواری مطلع شدند.

وی افزود: با اجرای تمهیدات خاص پلیسی، این خودرو در یکی از محورهای مواصلاتی استان شناسایی و توقیف شد و مورد بازرسی قرار گرفت.

این مقام انتظامی انتظامی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو مقدار 44 کیلوگرم تریاک که به شکل ماهرانه ای در این خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

سپهوند با بیان تشدید طرح های مبارزه با مواد مخدر در سال جدید گفت: فرد دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha