صادرات بنزین به ونزوئلا یک پیروزی ارزشمند در شکست حلقه تحریم‌ها است غیرمستقیم‌ها چگونه می‌توانند به بانک وکالت فروش سهام عدالت بدهند؟ ماهیگیری خودروسازان از آب گل آلود بازار/سودِ سرمایه چندهزار میلیاردی مردم با قرعه کشی به جیب خودروسازها می رود خبرسازی عجیب و مغرضانه خبرگزاری شفقنا! وقت کشی برای تعیین حق مسکن کارگران آخرین خبر‌ها درباره شیوع جهانی کووید-۱۹/ برزیل بعد از آمریکا دومین کشور از لحاظ بیشترین موارد ابتلا به کروناست آصفری: تشکیل سفارت مجازی؛ مقدمه تشکیل سفارت رسمی کشور‌های اسلامی در فلسطین مسلمانان کشورهای دیگر عید فطر را چگونه برگزار می‌کنند؟ آخرین اخبار از افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال ۹۹ رایگان فیلم ببینید
دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
کد خبر: 70583
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

کشف 8 میلیون ریال تراول چک تقلبی در ساوه 

مصدوم یک سانحه رانندگی در شهرستان ساوه که 8 میلیون ریال تراول چک به همراه داشت، با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "علي اکبر عيسي آبادي" فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: با اعلام گزارشی از یک سانحه رانندگی در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان، تیمی از ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: بلافاصله فرد مصدوم به یکی از مراکز درمانی شهرستان انتقال شد و در زمانی که ماموران انتظامی در حال تنظیم صورتجلسه، وسایل فرد مصدوم بودند، تعداد 16 عدد چک تراول چک 500 هزار ریالی به ارزش 8 میلیون ریال از داخل کیف همراه او کشف شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و در حال سیر مراحل قانونی است.

انتهای پیام/

captcha