صادرات بنزین به ونزوئلا یک پیروزی ارزشمند در شکست حلقه تحریم‌ها است غیرمستقیم‌ها چگونه می‌توانند به بانک وکالت فروش سهام عدالت بدهند؟ ماهیگیری خودروسازان از آب گل آلود بازار/سودِ سرمایه چندهزار میلیاردی مردم با قرعه کشی به جیب خودروسازها می رود خبرسازی عجیب و مغرضانه خبرگزاری شفقنا! وقت کشی برای تعیین حق مسکن کارگران آخرین خبر‌ها درباره شیوع جهانی کووید-۱۹/ برزیل بعد از آمریکا دومین کشور از لحاظ بیشترین موارد ابتلا به کروناست آصفری: تشکیل سفارت مجازی؛ مقدمه تشکیل سفارت رسمی کشور‌های اسلامی در فلسطین مسلمانان کشورهای دیگر عید فطر را چگونه برگزار می‌کنند؟ آخرین اخبار از افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال ۹۹ رایگان فیلم ببینید
دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
کد خبر: 70581
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
همه با هم کرونا را شکست می دهیم

فیلم/ورزش در خانه ورزشکار ارزنده استان مرکزی

بنابر توصیه پزشکان در وضعیت شیوع ویروس کرونا بهتر است به باشگاه های ورزشی و استخرهای عمومی نروید در همین راستا رامين اسماعيليون قهرمان پاركور استان مرکزی همانند بسیاری از ورزشکاران این روزها در منزل تمرینات را ادامه می دهد.

به گزارش دیار آفتاب؛ در وضعیت شیوع ویروس کرونا بهتر است به باشگاه های ورزشی و استخرهای عمومی نروید، در عین حال به جای باشگاه، می توانید از تمرینات ورزشی مبتنی بر وزن بدن یا وسایل ورزشی خانگی در منزل برای تمرین کردن استفاده کنید.

کرونا یک ویروس است که با حمله به بدن انسان باعث ایجاد عفونت تنفسی می شود و اگر سیستم ایمنی بدن به اندازه کافی قوی نباشد، می تواند وضعیت سلامتی فرد را به شدت به خطر اندازد، این مساله برای همه افراد مشابه است اما در مورد ورزشکاران و ورزش کردن در دوران شیوع این ویروس نیز، اظهار نظرهای زیادی می‌شود.

 در ادامه ورزش در خانه ورزشکار ارزنده استان مرکزی رامين اسماعيليون قهرمان پاركور را ملاحظه می فرمایید.

انتهای پیام/

captcha