خاطرات منتشر نشده رهبر انقلاب از مقاطع حساس دهه 1360 کلیدواژه #کمک_مومنانه؛ هم اکنون ترند اول توییتر فارسی رای فراکسیون اکثریت مجلس به ریاست «قالیباف»/قاضی‌زاده و نیکزاد؛ گزینه‌های فراکسیون اکثریت برای نائب‌رئیسی مجلس رزمایش همدلی و کمک مومنانه در اراک رزمایش کمک مومنانه فرصت مناسبی را برای کاهش آسیب های ناشی از کرونا ایجاد کرد/توزیع 40 هزار بسته معیشتی در مرحله سوم در استان مرکزی شناسایی ۱۹ مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی تهیه و توزیع ۲۱هزار بسته غذایی و بهداشتی در رزمایش کمک مومنانه ساوه آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی چرا بامداد امروز اینترنت ایران دچار مشکل شد؟ کمک مومنانه تجلی باورهای دینی و اسلامی است
پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۶
کد خبر: 70365
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶

اراک در قاب 98

سال 98 یکی از سال های پر فراز و نشیب برای تاریخ کشور بود و اتفاقات بسیاری در آن رقم خورد. با ما همراه باشید تا این سال را از لنز عکاس دیارآفتاب با یکدیگر مروری کنیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سال 98 یکی از سال های پر فراز و نشیب برای تاریخ کشور بود، از ترور سردار شهید قاسم سلیمانی و برگزاری چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گرفته تا برگزاری انتخابات مجلس و شیوع بیماری کرونا.

در استان مرکزی هم اتفاقات بسیاری را شاهد بودیم، از کلنگ زنی سومین فاز بیمارستان آیت الله خوانساری و افتتاح پل شریعتی گرفته تا برگزاری کنگره امام خمینی(ره) و شهدای استان مرکزی و اهدای 620 سری جهیزیه به زوج های جوان نیازمند.

در ادامه با ما همراه باشید تا این سال را، از لنز عکاس پایگاه خبری دیارآفتاب با یکدیگر مروری کنیم.

عکس ها از: علیرضا نجمی

captcha