گزارش تصویری| تجلیل از شهدای مدافع سلامت در اراک خروج از برجام اشتباه بسیار بزرگی بود خنثی کردن تحریم‌ها اولویت اصلی دانشگاه و صنایع باشد/ توسعه پایدار با کار و تلاش شبانه‌روزی، تولید رقابتی و صادرات محور محقق می‌شود جهت‌گیری دولت در بودجه ۱۴۰۱ ثبات اقتصادی است لیگ قهرمانان اروپا|غلبه رئال بر اینتر و حذف میلان/وداع دراماتیک پورتو با فرصت سوزی طارمی تشریح جزئیات تهیه واکسن طبیعی کرونا در اراک/واکسن قابلیت انعطاف در برابر بیماری‌های ویروسی را دارد مه گرفتگی شدید در برخی از محورهای مواصلاتی استان مرکزی/ رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401/حمله به صف کاذب ارز/چرا تولید خودرو آب می رود؟ پیروزی بر پیکان واجب‌تر از نان شب/ خطر حذف ایران از جام جهانی / ۴۵ روز ویژه حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه ۱۴۰۱/ اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد تومان یارانه به اقشار آسیب پذیر
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
کد خبر: 70321
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
یادداشت/

مردم مراقب جنگ روانی دشمنان باشند

امروز شرایط طوری است که ویروس کرونا بیش از 150 کشور دنیا را درگیر خودکرده، ولی تمام برنامه‌های ائتلاف امپریالیسم، صهیونیسم و سعودیسم بر روی ایران متمرکز شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ با وجود اینکه ایران از بهترین و با تجربه‌ترین کادر پزشکی و پرستاری با انگیزه دینی، جهادی و انسانی برخوردار است  و هم اینک آنها توانسته‌اند در یک ماه گذشته با ایثار و فداکاری با این ویروس منحوس مقابله و در جهت مهار آن تلاش نمایند، ولی دشمنان نظام اسلامی و معاندان و بدخواهان داخلی بویژه ورشکستگان سیاسی، تمام سعی خود را به ایجاد نا امیدی و ترس و وحشت صرف می‌کنند و تلاش دارند به التهابات روانی دامن زده و امنیت روانی جامعه را با اخبار جعلی و شایعات به هم بریزند.

آفریقانمایی از ایران، مسموم سازی افکار عمومی، کوبیدن بر طبل نا امیدی و پمپاژ اخبار نادرست و شایعات یأس آور با این هدف انجام می شود که بتوانند مردم را از کارآمدی نظام دینی مأیوس و به تکرار خشن‌تر رویدادهای دی ماه 96 و آبان 98 دست بزنند.

اخیراً در روزنامه‌های زنجیره‌ای این همراهی با دشمنان به وضوح دیده می‌شود؛ بطوری که اوضاع اقتصادی را بسیار ناامیدکننده و هیچ روزنه‌ای برای بهبود امور هم باقی نمی‌گذارند تا جایی که موسویان آمریکانشین، راه حل را کنار آمدن با آمریکا بیان می کند و تیتر بزرگ صفحه اول شرق می شود.

این در حالی است که ملت شریف ایران، علیرغم آگاهی از مشکلات موجود اعتمادشان به نظام اسلامی و مدیریت ولایی کشور روزبروز بیشتر می شود و به خوبی فرق بین ایجاد رعب و وحشت و جنگ روانی با هشدارهای علمی و عقلایی و تأکید بر مراقبت‌های بهداشتی را درک می‌کنند.

البته گله‌مندی مردم از مسئولان بویژه رییس جمهور بحق می‌باشد، چراکه در شرایط حساس کنونی که باید با همه امکانات و برنامه ریزی های دقیق به مقابله با این ویروس منحوس رفت، ستاد ملی مبارزه با کرونا توسط وزیری با دستان بسته اداره می‌شود که کمترین امکانات و اختیارات را دارد و خود آقای روحانی هم که در کاخ نشسته و با ویدئوکنفرانس برخی امور را پیگیری می‌نماید.

براستی اگر حضور رهبری در حمایت از وزیر و لازم الاجرا دانستن مصوبات ستاد ملی و به میدان آوردن همه امکانات نیروهای مسلح نبود، بطور قطع شرایط بسیار بدتر از امروز بود.

در پایان از ملت شریف و مؤمن درخواست می‌کنیم با امید و توکل بر خداوند متعال و مثبت‌اندیشی و مراقبت‌های بهداشتی و توسل به انبیاء و اولیاء الهی و دعا و نیایش، این بلیه و بحران را هم پشت سر بگذارند و از ترس، استرس و نگرانی‌های غیرمنطقی بپرهیزید.

ابوالفضل فخرالاسلام

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار