فروش نفت ⁧‫ایران‬⁩ و بازگشت پول آن به شرایط مناسب و غیرقابل بازگشتی رسیده است نقل و انتقالات فوتبال ایران - ۳۰ دی رئیسی: ایرانیان خارج از کشور سفرای ما هستند/ اهتمام تهران -مسکو برای افزایش سطح همکاری اقتصادی و سیاسی سامانه بارشی جدید امشب وارد کشور می شود رأی سنای فرانسه به ممنوعیت حجاب در مسابقات ورزشی آتش‌نشانی که بی‌ادعا دل به آتش زد/«رضا»؛ راضیم به رضای خدا+عکس از قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری آب شیرین کن های هسته ای تا خرید ۲ هزار لوکوموتیو مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۶
کد خبر: 70181
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
دبیر ستاد تنظیم بازار استان مرکزی خبر داد؛

عرضه میوه شب عید از 26اسفند ماه/ قیمت هر کیلو پرتقال 5500 و سیب 7000تومان

دبیر ستاد تنظیم بازار استان مرکزی گفت: میوه های ذخیره شده جهت شب عید در حدود 100 غرفه در سطح استان توزیع خواهد شد که قیمت هر کیلو سیب 7هزار تومان و هر کیلو پرتقال 5هزار و پانصد تومان تعیین شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ جواد حسنی سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت و دبیر ستاد تنظیم بازار استان مرکزی در خصوص توزیع میوه و مرکبات در روزهای پایانی سال با اشاره به ذخیره هزار تن پرتقال و پانصد تن سیب در استان مرکزی، گفت: از دوشنبه 26اسفند ماه عرضه این میوه ها صورت می گیرد.

پرتقال 5هزار و پانصد تومان، سیب 7هزار تومان

وی افزود: مرکبات ذخیره شده در حدود 100 غرفه در سطح استان توزیع خواهد شد که قیمت هر کیلو سیب 7هزار تومان و هر کیلو پرتقال 5هزار و پانصد تومان تعیین شده است.

حسنی اضافه کرد: مرکزی که میوه ها در آن نگهداری می شود ضد عفونی شده و ماشین های حمل میوه نیز ضد عفونی شده است و از هم استانی های عزیز هم می خواهیم تا در خرید خود فاصله ها و بهداشت فردی را رعایت کنند تا از انتقال ویروس به دیگران جلوگیری شود.

دبیر ستاد تنظیم بازار استان مرکزی خاطرنشان کرد: میوه ها از کیفیت خوبی برخوردار است. پرتقال از استان مازندران و سیب از استان اصفهان تهیه شده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار