برگزاری برنامه‌های دهه آخر ماه صفر در قالب پویش «ایران خانه امام رضا(ع) است» در استان مرکزی/سازماندهی۳۵۸۰۰ خادمیار فعال ساخت ۶۰۰ واحد مسکن محرومان طی دو سال گذشته در استان مرکزی برخورد سمند با پژو در محور خمین –الیگودرز 4 کشته بر جای گذاشت برنامه ۱۵ ساعته صدا و سیما برای آموزش دانش‌آموزان از امروز برنامه‌ریزی برای اجرای 4 مرحله نهضت کمک مؤمنانه تا پایان سال در کشور/به دنبال ارائه خدمات تخصصی و بازتعریف کمک مؤمنانه هستیم تأخیر در انتخاب استانداران، زیان‌بار و حاشیه‌ساز/ روند ترمیم دولت با انتخاب استاندار تکمیل می‌شود بهره‌گیری از درس های دفاع مقدس برای رسیدن به اهداف و آرمان‌های انقلاب 15 واحد صنفی متخلف در فراهان پلمب شد ویژه برنامه محرومیت زدایی هفته دفاع مقدس در استان مرکزی صحنه مبارزه با دشمنان خدمت‌رسانی به مردم و رفع محرومیت است/توزیع ۳۵۵ هزار بسته معیشتی در استان مرکزی
شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
کد خبر: 70181
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
دبیر ستاد تنظیم بازار استان مرکزی خبر داد؛

عرضه میوه شب عید از 26اسفند ماه/ قیمت هر کیلو پرتقال 5500 و سیب 7000تومان

دبیر ستاد تنظیم بازار استان مرکزی گفت: میوه های ذخیره شده جهت شب عید در حدود 100 غرفه در سطح استان توزیع خواهد شد که قیمت هر کیلو سیب 7هزار تومان و هر کیلو پرتقال 5هزار و پانصد تومان تعیین شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ جواد حسنی سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت و دبیر ستاد تنظیم بازار استان مرکزی در خصوص توزیع میوه و مرکبات در روزهای پایانی سال با اشاره به ذخیره هزار تن پرتقال و پانصد تن سیب در استان مرکزی، گفت: از دوشنبه 26اسفند ماه عرضه این میوه ها صورت می گیرد.

پرتقال 5هزار و پانصد تومان، سیب 7هزار تومان

وی افزود: مرکبات ذخیره شده در حدود 100 غرفه در سطح استان توزیع خواهد شد که قیمت هر کیلو سیب 7هزار تومان و هر کیلو پرتقال 5هزار و پانصد تومان تعیین شده است.

حسنی اضافه کرد: مرکزی که میوه ها در آن نگهداری می شود ضد عفونی شده و ماشین های حمل میوه نیز ضد عفونی شده است و از هم استانی های عزیز هم می خواهیم تا در خرید خود فاصله ها و بهداشت فردی را رعایت کنند تا از انتقال ویروس به دیگران جلوگیری شود.

دبیر ستاد تنظیم بازار استان مرکزی خاطرنشان کرد: میوه ها از کیفیت خوبی برخوردار است. پرتقال از استان مازندران و سیب از استان اصفهان تهیه شده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار