ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۵
کد خبر: 70181
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
دبیر ستاد تنظیم بازار استان مرکزی خبر داد؛

عرضه میوه شب عید از 26اسفند ماه/ قیمت هر کیلو پرتقال 5500 و سیب 7000تومان

دبیر ستاد تنظیم بازار استان مرکزی گفت: میوه های ذخیره شده جهت شب عید در حدود 100 غرفه در سطح استان توزیع خواهد شد که قیمت هر کیلو سیب 7هزار تومان و هر کیلو پرتقال 5هزار و پانصد تومان تعیین شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ جواد حسنی سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت و دبیر ستاد تنظیم بازار استان مرکزی در خصوص توزیع میوه و مرکبات در روزهای پایانی سال با اشاره به ذخیره هزار تن پرتقال و پانصد تن سیب در استان مرکزی، گفت: از دوشنبه 26اسفند ماه عرضه این میوه ها صورت می گیرد.

پرتقال 5هزار و پانصد تومان، سیب 7هزار تومان

وی افزود: مرکبات ذخیره شده در حدود 100 غرفه در سطح استان توزیع خواهد شد که قیمت هر کیلو سیب 7هزار تومان و هر کیلو پرتقال 5هزار و پانصد تومان تعیین شده است.

حسنی اضافه کرد: مرکزی که میوه ها در آن نگهداری می شود ضد عفونی شده و ماشین های حمل میوه نیز ضد عفونی شده است و از هم استانی های عزیز هم می خواهیم تا در خرید خود فاصله ها و بهداشت فردی را رعایت کنند تا از انتقال ویروس به دیگران جلوگیری شود.

دبیر ستاد تنظیم بازار استان مرکزی خاطرنشان کرد: میوه ها از کیفیت خوبی برخوردار است. پرتقال از استان مازندران و سیب از استان اصفهان تهیه شده است.

انتهای پیام/

captcha