ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۷
کد خبر: 70161
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
حریرچی در حاشیه بازدید از بیمارستان آیت الله خوانساری اراک عنوان کرد؛

آمادگی دانشگاه علوم پزشکی اراک در مواجهه با کرونا مناسب بوده/ مرکزی یکی از استان های برتر در زمینه غربالگری بیماران

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: استان مرکزی یکی از استان های برتر در غربالگری بیماران در سطح کشور محسوب می شود و با توجه به همجواری با قم، عملکرد مناسبی را از دانشگاه علوم پزشکی اراک شاهد بودیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامگاه شنبه پس از بازدید از بیمارستان آیت الله خوانساری و بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) اراک، گفت: عملکرد همکاران در دانشگاه علوم پزشکی اراک بسیار مناسب ارزیابی می شود.

وی افزود: آمادگی کادر درمان و پزشکی استان مرکزی در مواجهه با ویروس کرونا بسیار مناسب بوده و قبل از ورود این ویروس به ایران آمادگی های لازم در سطح استان صورت گرفته است.

حریرچی ادامه داد: استان مرکزی یکی از استان های برتر در غربالگری بیماران در سطح کشور محسوب می شود و تعداد غربالگری های صورت گرفته در سطح بسیار مناسبی قرار دارد.

وی اضافه کرد: امیدواریم با ادامه این روند و همدلی و یکپارچگی در سطح استان، پوشش درمانی به میزان کامل برسد.

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی اراک با توجه به همجواری با استان قم عملکرد مناسبی را در خصوص مقابله با کرونا داشته و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

captcha