افزایش امضاهای طرح سؤال از رئیس‌جمهور در مجلس شرکت صنایع آذرآب اراک نویسندگی در ایران شغل نیست و اصلی ترین علت آن کتاب‌نخوانی مردم است/ دستگاه‌های فرهنگی برنامه‌ای برای ترغیب مردم به مطالعه ندارند روایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی خانواده ایرانی|اسلام درباره عدالت بین فرزندان چه نظری دارد؟/ حکم فرق گذاشتن والدین در کمک مالی بدون توجیه چیست؟ ترامپ: در مسیر شکست آشوبگران هستیم/ چین باید پاسخگو باشد گزارش | اختتامیه «قلم زرین» همزمان با روز قلم؛ اعلام برگزیدگان جایزه «قلم زرین» با تجلیل از جمال شورجه رمزگشایی از برنامه مهم سپاه و ارتش برای نقش‌آفرینی در اقیانوس هند/ سیادت در مدار ۱۰ درجه؛ رقابت پاکستان و هند یا جنگ آمریکا و چین!؟ +عکس گرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟ مبارزه با فساد در کارنامه قاضی‌القضات‌ها/ آبادانی در ویرانه‌
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳
کد خبر: 70161
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
حریرچی در حاشیه بازدید از بیمارستان آیت الله خوانساری اراک عنوان کرد؛

آمادگی دانشگاه علوم پزشکی اراک در مواجهه با کرونا مناسب بوده/ مرکزی یکی از استان های برتر در زمینه غربالگری بیماران

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: استان مرکزی یکی از استان های برتر در غربالگری بیماران در سطح کشور محسوب می شود و با توجه به همجواری با قم، عملکرد مناسبی را از دانشگاه علوم پزشکی اراک شاهد بودیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامگاه شنبه پس از بازدید از بیمارستان آیت الله خوانساری و بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) اراک، گفت: عملکرد همکاران در دانشگاه علوم پزشکی اراک بسیار مناسب ارزیابی می شود.

وی افزود: آمادگی کادر درمان و پزشکی استان مرکزی در مواجهه با ویروس کرونا بسیار مناسب بوده و قبل از ورود این ویروس به ایران آمادگی های لازم در سطح استان صورت گرفته است.

حریرچی ادامه داد: استان مرکزی یکی از استان های برتر در غربالگری بیماران در سطح کشور محسوب می شود و تعداد غربالگری های صورت گرفته در سطح بسیار مناسبی قرار دارد.

وی اضافه کرد: امیدواریم با ادامه این روند و همدلی و یکپارچگی در سطح استان، پوشش درمانی به میزان کامل برسد.

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی اراک با توجه به همجواری با استان قم عملکرد مناسبی را در خصوص مقابله با کرونا داشته و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

captcha