از افتتاح ۴۰ پروژه آبرسانی روستایی تا تحویل 40 واحد مسکونی احداثی به نیازمندان آدرس غلط جدید «جریان تحریف» درباره تحریم‌ها/ آیا چین واردات نفت از ایران را متوقف کرده است؟ برگزاری برنامه‌های دهه آخر ماه صفر در قالب پویش «ایران خانه امام رضا(ع) است» در استان مرکزی/سازماندهی۳۵۸۰۰ خادمیار فعال ساخت ۶۰۰ واحد مسکن محرومان طی دو سال گذشته در استان مرکزی برخورد سمند با پژو در محور خمین –الیگودرز 4 کشته بر جای گذاشت برنامه ۱۵ ساعته صدا و سیما برای آموزش دانش‌آموزان از امروز برنامه‌ریزی برای اجرای 4 مرحله نهضت کمک مؤمنانه تا پایان سال در کشور/به دنبال ارائه خدمات تخصصی و بازتعریف کمک مؤمنانه هستیم تأخیر در انتخاب استانداران، زیان‌بار و حاشیه‌ساز/ روند ترمیم دولت با انتخاب استاندار تکمیل می‌شود بهره‌گیری از درس های دفاع مقدس برای رسیدن به اهداف و آرمان‌های انقلاب 15 واحد صنفی متخلف در فراهان پلمب شد
شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
کد خبر: 70161
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
حریرچی در حاشیه بازدید از بیمارستان آیت الله خوانساری اراک عنوان کرد؛

آمادگی دانشگاه علوم پزشکی اراک در مواجهه با کرونا مناسب بوده/ مرکزی یکی از استان های برتر در زمینه غربالگری بیماران

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: استان مرکزی یکی از استان های برتر در غربالگری بیماران در سطح کشور محسوب می شود و با توجه به همجواری با قم، عملکرد مناسبی را از دانشگاه علوم پزشکی اراک شاهد بودیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامگاه شنبه پس از بازدید از بیمارستان آیت الله خوانساری و بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) اراک، گفت: عملکرد همکاران در دانشگاه علوم پزشکی اراک بسیار مناسب ارزیابی می شود.

وی افزود: آمادگی کادر درمان و پزشکی استان مرکزی در مواجهه با ویروس کرونا بسیار مناسب بوده و قبل از ورود این ویروس به ایران آمادگی های لازم در سطح استان صورت گرفته است.

حریرچی ادامه داد: استان مرکزی یکی از استان های برتر در غربالگری بیماران در سطح کشور محسوب می شود و تعداد غربالگری های صورت گرفته در سطح بسیار مناسبی قرار دارد.

وی اضافه کرد: امیدواریم با ادامه این روند و همدلی و یکپارچگی در سطح استان، پوشش درمانی به میزان کامل برسد.

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی اراک با توجه به همجواری با استان قم عملکرد مناسبی را در خصوص مقابله با کرونا داشته و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار