فروش نفت ⁧‫ایران‬⁩ و بازگشت پول آن به شرایط مناسب و غیرقابل بازگشتی رسیده است نقل و انتقالات فوتبال ایران - ۳۰ دی رئیسی: ایرانیان خارج از کشور سفرای ما هستند/ اهتمام تهران -مسکو برای افزایش سطح همکاری اقتصادی و سیاسی سامانه بارشی جدید امشب وارد کشور می شود رأی سنای فرانسه به ممنوعیت حجاب در مسابقات ورزشی آتش‌نشانی که بی‌ادعا دل به آتش زد/«رضا»؛ راضیم به رضای خدا+عکس از قرارداد ۱۵ میلیارد دلاری آب شیرین کن های هسته ای تا خرید ۲ هزار لوکوموتیو مهلت پرداخت واریز وجه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اراک تمدید شد ابراز نگرانی هپکویی ها از مصوبه واردات 10هزار دستگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی/ سالها با دست خالی با مافیای پیچیده واردات جنگیده ایم! به‌لیمو، مسکن طبیعی استرس
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
کد خبر: 70161
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
حریرچی در حاشیه بازدید از بیمارستان آیت الله خوانساری اراک عنوان کرد؛

آمادگی دانشگاه علوم پزشکی اراک در مواجهه با کرونا مناسب بوده/ مرکزی یکی از استان های برتر در زمینه غربالگری بیماران

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: استان مرکزی یکی از استان های برتر در غربالگری بیماران در سطح کشور محسوب می شود و با توجه به همجواری با قم، عملکرد مناسبی را از دانشگاه علوم پزشکی اراک شاهد بودیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامگاه شنبه پس از بازدید از بیمارستان آیت الله خوانساری و بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) اراک، گفت: عملکرد همکاران در دانشگاه علوم پزشکی اراک بسیار مناسب ارزیابی می شود.

وی افزود: آمادگی کادر درمان و پزشکی استان مرکزی در مواجهه با ویروس کرونا بسیار مناسب بوده و قبل از ورود این ویروس به ایران آمادگی های لازم در سطح استان صورت گرفته است.

حریرچی ادامه داد: استان مرکزی یکی از استان های برتر در غربالگری بیماران در سطح کشور محسوب می شود و تعداد غربالگری های صورت گرفته در سطح بسیار مناسبی قرار دارد.

وی اضافه کرد: امیدواریم با ادامه این روند و همدلی و یکپارچگی در سطح استان، پوشش درمانی به میزان کامل برسد.

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی اراک با توجه به همجواری با استان قم عملکرد مناسبی را در خصوص مقابله با کرونا داشته و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار