ابتلای ۲۱۳۳ نفر به کرونا در استان مرکزی/شناسایی ۳۰ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته هواداران منتخب گچساران در فضای مجازی با اسلحه، نمایندگان منتقد را تهدید کردند! انفجار 2 سيلندر گاز كلر در اتوبان ساوه – تهران/7 نفر راهي بيمارستان شدند افشاگری داورزنی درباره اختلاف وزیر ورزش و کی‌روش کدام نهاد دولتی به نمایندگان کارت هدیه داد؟ ارزش تقریبی سهام عدالت ۱۵میلیون تومان شد ثبت نام ۵ میلیون نفر در طرح فروش فوق العاده خودرو / جریمه واریز نکردن مبلغ بعد از قرعه کشی مشخص شد اصلاح روش سهمیه‌بندی بنزین در دستور کار مجلس یازدهم قیمت روز گوشی موبایل در ۱۱ خرداد انتخاب سکان‌دار تازه انجمن هنرهای نمایشی/شفاف‌سازی پیگیری می‌شود؟
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
کد خبر: 69754
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی:

 اجاره بهای اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان در استان مرکزی از مستاجرین اخذ نمی شود

مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: اجاره بهای اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان در استان مرکزی از مستاجرین اخذ نمی گردد و برابر قانون به مدت قراردادها افزوده می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ عابد حقدادی مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: اجاره بهای اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان در استان مرکزی از مستاجرین اخذ نمی گردد و برابر قانون به مدت قراردادها افزوده می شود.

حقدادی اظهار کرد: مالکین اماکن باشگاهای خصوصی نیز با باشگاه داران همکاری نمایند و با تقویت روحیه همیاری در این راه بتوانیم با کمک هم از این مشکل عبور کنیم. 

وی پیگیری هایی جهت حمایت از بخش خصوصی در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی قرار دارد و امیدواریم با مساعدت وزارت ورزش و جوانان بتوانیم در این موضوع حمایت لازم را بعمل آوریم. 

مدیرکل کرزش و جوانان استان مرکزی گفت: با همکاری هیات پزشکی ورزشی ضد عفونی کردن اماکن خصوصی در دستور کار قرار دارد و برای تمرینات تیم هایی که مسابقات آنها برگزار می گردد از ابتدا هماهنگی ها انجام شد و هیچ مشکلی در این خصوص وجود نداشته است.

وی خاطرنشان کرد: با تصمیمات بموقع در کارگروه پدافند غیر عامل زیستی به ریاست استاندار مرکزی از شیوع بیماری کرونا در بخش ورزش جلوگیری بعمل آمد که جای خسته نباشید به همکارانی دارد که در این راه نظارت لازم را انجام و مصوبات را با جدیت پیگیری کردند.

انتهای پیام /

captcha